6900 odsłon Informacje 4 września 2024, 12:57,

Totalny absurd. Dariusz Szymański pyta się kto wykonał kostkę brukową pod zainstalowane trybuny


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Kilka tygodni temu zakończono długo oczekiwaną przez kibiców klubu miejskiego Mazur Gostynin inwestycję "Budowa trybun przy boisku treningowym na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji w Gostyninie."



Choć prace budowlane zostały ukończone jeszcze w czerwcu, obiekt został oficjalnie odebrany dopiero po trzech próbach. Komisja odbiorcza podczas wcześniejszych kontroli wskazała szereg uchybień, które uniemożliwiały pozytywny odbiór inwestycji. 

Sprawą zainteresował się Redaktor naczelny Dariusz Szymański portalu-gostynin.pl, który zwrócił się do Urzędu Miasta z prośbą o informację kto układał kostkę brukową pod zainstalowane trybuny. 

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kostkę brukową układał właśnie on sam, tak wynika z postu jaki zmieścił sam Szymański pod koniec czerwca w mediach społecznościowych. Szymański sam pochwalił się wykonaniem zadania, publikując zdjęcia trybun i ułożonej kostki brukowej. Był również obecny podczas jednego z odbiorów, czym także pochwalił się w osobnym poście.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie