Popularny: 6400 odsłonInformacje25 lipca, 11:36,

Trzęsienie ziemi w bibliotece miejskiej. Nowym dyrektorem będzie Marzena Ligocka

Trzęsienie ziemi w bibliotece miejskiej. Nowym dyrektorem będzie Marzena Ligocka
Źródło foto: Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie


Urząd Miasta Gostynina opublikował dzisiaj ( 25 lipca br.) oficjalne wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie. Na kierowniczym stanowisku biblioteki nastąpią zmiany.Przypomnijmy, że do konkursu swoje oferty zgłosiły dwie panie: dotychczasowy dyrektor Katarzyna Leśniewska oraz pracownik biblioteki Marzena Ligocka.

W przeprowadzonym w czwartek (21 lipca br.) konkursie komisja na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie wybrała panią Marzenę Ligocką.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Apolityczny obserwator, 30 lipca
1. Czy Pani KL objęła parę lat temu stanowisko Dyrektorki bez konkursu, bez stosownego wykształcenia, bez doświadczenia zawodowego, z ramienia PIS-u, znana z tego, że jest... znana? 2. Czy pani KL posługiwała się biegle językiem polskim w mowie/piśmie tak jak przystało na dyrektora placówki kulturalnej? 3. Czy w Gostyninie/Polsce wszystkie ważne stanowiska obsadzane są/ będa ulubieńcami partii aktualnie rządzącej? 4. Czy ktoś pamięta kto startował z list PiS-u kilka lat temu? 5. Czy Pani KL organizowała również inne wydarzenia niż głównie te zgodne z linią partii rządzącej? 6. Czy nowa Pani Dyrektor jest faktycznie osobą która będzie potrafiła być niezależna politycznie, ale też otwarta na sztukę/literaturę od lewa do prawa? 7. Czy wszyscy dziś rzucający w KL kamieniem kiedyś przypadkiem nie rozpływali sie w zachwytach i odwrotnie - krytykowali? 8. Czy doczekamy czasów, że stanowiska w kuturze będą apolityczne i będą je zajmować osoby z otwartymi głowami, ponad podziałami, z szeroką wiedzą i doświadczeniem którę zrealizują ciekawe projekty?
Muzg dobrze prawi, 28 lipca
A któż to jest? Osoba nie zarządzała instytucją, a to, co robiła to podstawowa praca w wypożyczalni? Ponad 30 lat w bibliotece, zaś "zwykła faktura stanowić może niemałe wyzwanie" ... Żałosne. Gratuluję wyboru, w tej mieścinie nie został już nikt prawy, zdolny do wyrażenia swojego zdania i działający dla ludzi, nie dla pieniędzy i chorobliwej władzy. ,,Pionek ustawiony, można grać".
07 zgłoś się, 27 lipca
To, co dzieje się w Gostyninie, to paranoja. W zasadzie to nic się nie dzieje. Same konkursy na stanowiska dyrektora. Jedne normalne, drugie nienormalne. I to wszystko jest dosłownie śmieszne i komiczne. Burmistrz oderwany od rzeczywistości. Jest bo jest a w zasadzie to tak, jakby go nie było. Urząd pracuje jak mu pasuje, Żyje sobie swoim życiem. To takie wesołe miasteczko. Ale jakby coś to jest bardzo zapracowany i bardzo prawicowy. Działa tak prężnie, że nie pogadasz. 07 zgłoś się i napraw to miasto. Totalna porażka ta obecna władza.
Dodaj ogłoszenie