Popularny: 3200 odsłonInformacje8 stycznia, 17:29,

Turniej siatkówki i bicie rekordu. Gostyniński WOŚP na sportowo

Turniej siatkówki i bicie rekordu. Gostyniński WOŚP na sportowo

W najbliższą niedzielę (13 stycznia br.), w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie rozegrany turniej siatkówki mężczyzn. Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów z Gostynina, Torunia, Płocka, Szczawina Kościelnego, Chalina i Krojczyna. Początek godzina 9.30.


Udostępnij 8
W przerwie pomiędzy meczami zostaną przeprowadzone licytacje oraz próba pobicia rekordu "Ściskawy"


W przerwie pomiędzy meczami, około godziny 14.30 odbędzie się próba pobicia rekordu "Ściskawy". Konkurs polega na zmieszczeniu jak największej liczby osób w obrębie wyznaczonego serca.

O godzinie 15.45 zostaną przeprowadzone licytacje fantów. Pod młotek pójdą między innymi:

- żółta koszulka startowa z pucharu świata z autografem Tomasza Sikory najlepszego polskiego biathlonisty, uczestnika igrzysk olimpijskich 1994, 1998, 2002, 2006 i 2010, srebrnego medalisty olimpijskiego, mistrza i wicemistrza świata,
- piłka siatkowa z autografami Skrwy Bełchatów (M. Wlazłego, G. Łomacza, drugiego trenera M. Winiarskiego) Pochodzi z Klubowych Mistrzostw Świata Płock 2018. Piłkę podpisał również sam Jurek Owsiak.
- luksusowe auto do ślubu.

Warto przypomnieć, że od kilku dni w serwisie facebook prowadzone są internetowe licytacje, z których dochód zasili tegoroczne konto WOŚP -Licytacje 27. WOŚP Gostynin.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 2400 odsłonInformacje8 stycznia, 14:15,

Uwaga kierowcy! Trudne warunki na drogach

Uwaga kierowcy! Trudne warunki na drogach

Silne opady śniegu, trwające od rana do południa w Gostyninie pokryły drogi oraz chodniki grubą warstwą białego puchu. Dodatnia temperatura powoduje, że śnieg w szybkim tempie zmienia się błoto pośniegowe. Najgorzej będzie w nocy.


Udostępnij 14
Synoptycy ostrzegają

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed nocnymi przymrozkami, które spowodują, że na drogach będzie bardzo ślisko.

Radzimy zdjąć nogę z gazu i dostosować prędkość jazdy do warunków panujących na drodze.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie