Informacje16 sierpnia 2018, 11:17,

Turniej siatkówki plażowej. Trwa przyjmowanie zgłoszeń

Turniej siatkówki plażowej. Trwa przyjmowanie zgłoszeń

W dniach 25 i 26 sierpnia 2018 r. w Żychlinie zostanie rozegrany 6. Turniej Siatkówki Plażowej. Organizatorami imprezy są Volley Team Żychlin oraz Urząd Gminy w Żychlinie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Emocje gwarantowane


Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są na adres mailowy: volleyteamzychlin@gmail.com (imię, nazwisko, kategoria, miejscowość i telefon kontaktowy) do 22 sierpnia br. Organizatorzy zapewniają puchary, medale, drobne nagrody rzeczowe (dla 4 najlepszych drużyn z każdej kategorii) i wodę.

Więcej informacji pod nr 609-262-446.

Zgłoszeni zawodnicy  zagrają w 2  kategoriach:

Kobiety OPEN 25.08.2018 r. - sobota
Mężczyźni OPEN 26.08.2018 r. - niedziela

Zawodnicy będą rywalizowali w zmaganiach systemem brazylijskim.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Informacje16 sierpnia 2018, 10:31,

Dobry mecz i porażka. Mazur bez punktów w Siedlcach

Dobry mecz i porażka. Mazur bez punktów w Siedlcach

W meczu 2. kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr.Północnej Mazur Gostynin przegrali w Siedlcach z rezerwami Pogoni 0:2.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
W sobotę kolejny mecz

Najdalszy wyjazd seniorów Mazura w tym sezonie nie okazał się jednak pojedynkiem jednostronnym. Mazur napsuł sporo krwi piłkarzom Pogoni, którzy w pierwszym składzie mieli 5 zawodników z kadry pierwszego zespołu, występującego w II Lidze.

Trener Artur Kapela z kolei w pierwszym składzie w porównaniu z poprzednim meczem z Ciechanowem wystawił niemal ten sam skład, zmieniony został tylko wysunięty napastnik – Jakuba Kustrę zastąpił Bartosz Komorowski. Po pierwszych dość wyrównanych minutach, niestety w 30 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Prostopadłe podanie za linię obrony wykorzystał Krystian Zbieć, który przelobował Klaudiusza Kurka, próbującego interweniować.

W drugiej połowie tylko doskonała postawa w bramce Rafała Misztala uchroniła Pogoń przed stratą bramki. Najpierw w 69 minucie strzał Bartosza Wiśniewskiego Misztal odbił na rzut rożny, a minutę później po rozegraniu rożnego głową piłkę uderzył Bartłomiej Dębicki, a piłka uderzyła w poprzeczkę.Była to najdogodniejsza sytuacja Mazura w tym meczu.

Gostyniński zespół do samego końca próbował wyrównać, podopieczni trenera Artura Kapeli zamknęli niemal Pogoń na własnej połowie, jednak mnóstwo sił zaangażowanych w atak zakończyło się kontratakiem i stratą bramki w 5 minucie doliczonego czasu gry. Po akcji lewą stroną piłka trafiła w pole karne do Tomasza Górskiego, który z bliska pokonał Kurka.

Niestety, wynik nie odzwierciedlał postawy Mazura, która w tym meczu jak i w pierwszym z MKS Ciechanów była dobra, w tym sezonie zdecydowanie widać poprawę jakości gry i zaangażowania po przejęcia zespołu przez trenera Artura Kapelę.

W drużynie Mazura jak i w IV Lidze w 82 minucie zadebiutował 18-letni obrońca Michał Jędrzejczak, pozyskany w przerwie letniej z Błyskawicy Lucień.

SKRÓT MECZU:

Piłkarzy Mazura czeka teraz bardzo krótka przerwa. Już w sobotę, 18 sierpnia 2018 r. o g. 11:00 mecz na Stadionie MOSiR w Gostyninie w ramach 3 kolejki, a rywalem będzie mocny zespół Ożarowianki Ożarów Mazowiecki.

Pogoń II Siedlce – Mazur Gostynin 2:0

Bramki: 30' Krystian Zbieć, 90+5' Tomasz Górski

Pogoń: Rafał Misztal – Dariusz Brągiel, Paweł Łydkowski, Dominik Barciak (27' Sebastian Bober), Michał Wrzesiński (46' Bartosz Kryszczuk), Krystian Zbieć (73' Dominik Krupa), Przemysław Rodak, Michał Markiewicz (46' Tomasz Górski), Piotr Cyranka, Damian Mosiejko (46' Paweł Garyga), Jakub Jóźwiak (83' Patryk Skrzypek); trener: Marcin Tomaszewski

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie