3700 odsłon Informacje 30 maja 2017, 10:48,

Uczniowie SP1 na wycieczce w Kotlinie Kłodzkiej


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


To była niezapomniana uczta turystyczna. Bajeczne krajobrazy, malownicze wodospady, tajemnicze labirynty, osobliwości skalne, wspaniałe budowle, ciekawe muzea, wyjątkowe ogrody - to tylko niektóre walory wycieczki uczniów klas czwartych ze Szkoły Podstawowej nr 1.



Niezwykle atrakcyjny i urozmaicony program wyjazdu dostosowany był do preferencji każdego uczestnika:

DZIEŃ 1

Zwiedzanie  Wrocławia: 

- Ogród   Japoński
- Wrocławska Fontanna  Multimedialna

- Stare Miasto

DZIEŃ 2

 Wycieczka objazdowa po Kotlinie Kłodzkiej:

- Kopalnia Złota w Złotym Stoku

- Kaplica Czaszek w Kudowie Czermnej

- Skalny labirynt -  Błędne Skały

- Wspinaczka po schodkach - Szczeliniec Wielki

- Sanktuarium w Wambierzycach

DZIEŃ 3

  Duszniki Zdrój:

 – Muzeum Papiernictwa

Wrocław:

- ZOO,  Afrykarium w ogrodzie zoologicznym

Mnóstwo pozytywnych wrażeń, wspaniała zabawa,  nowe przyjaźnie to niewątpliwie największe zalety wyjazdu. Wszyscy  byli  zgodni, że wycieczka minęła zbyt szybko!

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: SP1 Gostynin
Tematy: SP1 Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie