Uczniowie SP1 na wycieczce w Kotlinie Kłodzkiej
To była niezapomniana uczta turystyczna. Bajeczne krajobrazy, malownicze wodospady, tajemnicze labirynty, osobliwości skalne, wspaniałe budowle, ciekawe muzea, wyjątkowe ogrody - to tylko niektóre walory wycieczki uczniów klas czwartych ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Niezwykle atrakcyjny i urozmaicony program wyjazdu dostosowany był do preferencji każdego uczestnika:
DZIEŃ 1
Zwiedzanie Wrocławia:
- Ogród Japoński
- Wrocławska Fontanna Multimedialna
- Stare Miasto
DZIEŃ 2
Wycieczka objazdowa po Kotlinie Kłodzkiej:
- Kopalnia Złota w Złotym Stoku
- Kaplica Czaszek w Kudowie Czermnej
- Skalny labirynt - Błędne Skały
- Wspinaczka po schodkach - Szczeliniec Wielki
- Sanktuarium w Wambierzycach
DZIEŃ 3
Duszniki Zdrój:
– Muzeum Papiernictwa
Wrocław:
- ZOO, Afrykarium w ogrodzie zoologicznym
Mnóstwo pozytywnych wrażeń, wspaniała zabawa, nowe przyjaźnie to niewątpliwie największe zalety wyjazdu. Wszyscy byli zgodni, że wycieczka minęła zbyt szybko!
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!