2600 odsłon Informacje 21 września 2017, 20:36,

Uczniowie SP3 w „Drzewie marzeń“. Emisja w niedzielę w TVN


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W najbliższą niedzielę (24 września br.) na antenie TVN nastąpi emisja programu „Drzewo Marzeń“ z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.



Formuła emitowanego od początku września programu opiera się na spełnianiu życzeń wymyślonych przez uczniów, a które dotyczą innej osoby. Nową produkcję TVN prowadzi Mateusz Gessler.

Jakie życzenia wymyślili uczniowie naszej SP3? Tego dowiemy się już w niedzielę o 18.00.

 

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie