Uczniowie SP3 w „Drzewie marzeń“. Emisja w niedzielę w TVN
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
W najbliższą niedzielę (24 września br.) na antenie TVN nastąpi emisja programu „Drzewo Marzeń“ z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.
Formuła emitowanego od początku września programu opiera się na spełnianiu życzeń wymyślonych przez uczniów, a które dotyczą innej osoby. Nową produkcję TVN prowadzi Mateusz Gessler.
Jakie życzenia wymyślili uczniowie naszej SP3? Tego dowiemy się już w niedzielę o 18.00.
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia