Popularny: 5100 odsłonInformacje7 czerwca 2017, 16:26,

Udało się! Amelka wyjeżdża do kliniki na przeszczep komórek macierzystych

W imieniu Amelki, my rodzice z całego Serca pragniemy złożyć podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie,okazaną dobrowolną i bezinteresowną pomoc w zbiórki,licytacje i akcje charytatywne.Ogromne podziękowania składamy  też darczyńcom za wpłaty i przekazane środki na Subkonto Amelki, dzięki którym będzie możliwy przeszczep komórek macierzystych dla naszej córeczki.

Jednocześnie pragniemy podzielić się ze wszystkimi naszą radością. Dnia 8.06.2017r rozpoczynamy leczenie Amelki - przeszczep komórek macierzystych  w Klinice Neurologii Dziecięcej w Lublinie. Jest to pierwszy krok, jakże ważny ku wyleczeniu naszej wspaniałej córeczki.

Niezmiernie się cieszymy, że Amelka pomyślnie przeszła wszystkie badania i leczenie eksperymentalne jakim będzie przeszczep komórek macierzystych może zostać rozpoczęty

Przed nami jeszcze długa droga, gdyż leczenie komórkami jest długim procesem i potrwa około dwóch lat...Wsparcie jakie nam i naszej rodzinie okazujecie jest bezcennym darem, który porusza nasze serca i daje nam siłę każdego dnia do walki o zdrowie naszej kochanej córeczki.

Za wszelkie okazane dobro i pomoc w walce o zdrowie naszego dziecka pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować.

Dobro które przekazujemy powróci do państwa...  Z całego Serca jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.

Rodzice Amelki

autor/źródło: Rodzice Amelki Borkowskiej

Napisz komentarz

Komentarze

kibicujemy Ci dziecinko, 7 czerwca 2017
Całym sercem jesteśmy z Wami. Powodzenia Amelko.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie