Popularny: 4000 odsłonInformacje12 stycznia 2018, 13:08,

Ukradli jej Suzuki. Na własną rękę złapała złodzieja na ulicy

Ukradli jej Suzuki. Na własną rękę złapała złodzieja na ulicy


W minioną niedzielę (07.01.) wieczorem z terenu parkingu miejscowego supermarketu zostało skradzione terenowe Suzuki.Pokrzywdzona kobieta na własną ręką rozpoczęła poszukiwania samochodu jeżdżąc ulicami miasta. W chwili, gdy zauważyła jak z jej pojazdu wysiada jeden ze sprawców, z postronną osobą ujęła 29-letniego mieszkańca Gostynina.

Kierujący skradzionym pojazdem uciekł, a kobieta o całym zdarzeniu poinformowała Policję. Nietrzeźwy 29-latek został osadzony w policyjnym areszcie, a policjanci rozpoczęli intensywne poszukiwania pozostałych sprawców.

Jeszcze tego samego wieczoru porzucony samochód został odnaleziony na obrzeżach Gostynina.

W poniedziałek (08.01.) rano policjanci zatrzymali drugiego sprawcę – 30-letniego mieszkańca powiatu płockiego. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni ci dokonali również trzech włamań do pojazdów na terenie miasta, z których ukradli radioodtwarzacz, głośnik oraz różnego rodzaju narzędzia.

Praktycznie wszystkie przedmioty, skradzione z włamań do pojazdów, funkcjonariusze odnaleźli u 26-letniego mieszkańca Gostynina.

Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 29 i 30 - latkowi zarzutu kradzieży pojazdu oraz włamań do trzech innych , za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast 26-latkowi policjanci przedstawili zarzut paserstwa - to przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Aktualnie funkcjonariusze sprawdzają, czy na koncie podejrzanych nie ma innych podobnych przestępstw.

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

DobryPolicjant :-), 14 stycznia 2018
W takim wypadku należy zwrócić uwage ze Panowie z Plocka robia to tylko i wylacznie zeby nabić statystykę. Wypisuja mandaty tzw. "pakietami" od razu po 3. W razie czego radze zanotowac nr ID funkcjonariuszy i niezwłocznie udac się na komende i zlozyc skarge na policjantów z Płocka.
judyta22, 13 stycznia 2018
CHCIAŁEM ZWRÓCIĆ UWAGE NA BEZPODSTAWNE WYPISYWANIE MANDATÓW PRZEZ 7 NACPANYCH FUNKCJONARIUSZY POLICJI PORUSZAJACYCH SIE DUZYM BUSEM MARKI MERCEDES Z PŁOCKIEJ KOMENDY !!! WYSTRZEGAJCIE SIE TYCH IDIOTOW BO KIEDY IM COS NIE PASUJE DAJA MANDATY PO 500 ZŁ ZA ZAKŁOCANIE PORZADKU PUBLICZNEGO ITP DO TEGO UWŻYWAJA BEZPODSTAWNI EROZWIAZAN SILOWYCH NA ODPOWIEDZ NA PYTANIE ZA CO ZOSTAL KTOS UKARANY!!!
Dodaj ogłoszenie