InformacjeGorący temat (1400 odsłon)

VII Piknik w Lipiankach - zaproszenie


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Nasze Lipianki Piknik

W imieniu członków stowarzyszenia Nasze Lipianki mamy zaszczyt zaprosić Państwa na VII już Piknik w Lipiankach. Rozpoczniemy 11 sierpnia 2018 r od 15.00 i postaramy się z całych sił, by przyjąć Państwa jak najserdeczniej, tak jak na Przyjaciół przystało. Na początek rozwiążemy z dziećmi Wesołą Krzyżówkę.


Nie zabraknie też radosnej nuty, bo w koncercie życzeń, który poprowadzi Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krzysiak usłyszymy same przeboje z dedykacją dla wybranej osoby. Jak co roku odbędzie się Konkurs w rodzinnym strzelaniu z wiatrówki, który w tym roku poprowadzi dla Państwa jego pomysłodawca, Janusz Onyszkiewicz. W konkursie tym powalczymy zaś o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Płockiego Lecha Dąbrowskiego. Przypomnę, że mama może strzelać z synem, a tata z córką (chwilowe adopcje dopuszczalne).

Członkowie stowarzyszenia Nasze Lipianki zagrają dla Państwa przedstawienie pt: „Galimatias – w drodze do szczęścia” i mam nadzieję, ze ucieszy Państwa nasze teatrowanie. Historia jest tuzinkowa, ale wszystkim wiadomo, że w tym roku powstał w naszej okolicy Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jak to dobrze, że świat pod jego wpływem ulega diametralnym zmianom, a w przypadku bohaterów Galimatiasu przynosi samo szczęście. Zaraz po spektaklu młodzież razem z Członkami OSP w Lipiankach obierze stery wydarzenia. Rozpoczną się mini zawody strażackie. Po rozdaniu wszystkich nagród będzie czas na wspaniałą zabawę, którą w tym roku poprowadzi dla nas DJ Arek (wstęp wolny).

Oprócz duchowej strawy mamy jeszcze jak zwykle różne propozycje dań dla podkreślenia smaku naszego Pikniku. Będzie sołtysowa czernina, grochówka, chleb ze smalcem, szynki specjalnie wędzone, kabanoski, pyszne ciasta i oczywiście pierogi.

Wydarzenie wrosło już w naszą tradycję, a jak to w życiu bywa, tradycja miesza się z nowoczesnością. W tym roku świętujemy powstanie boiska dla naszych dzieci. Wspólnymi siłami Członków Stowarzyszenia Nasze Lipianki, Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipiankach, Powiatu Płockiego, Gminy Nowy Duninów, Nadleśnictwa Gostynin, Pani dr Katarzyny Urbańskiej oraz wielu ludzi dobrej woli boisko w Lipiankach funkcjonuje. Miło popatrzeć na daleko oddaloną od większych ośrodków wieś, która mimo trudności stara się by życie było tu wygodniejsze i bardziej przyjemne.

Od tego roku stowarzyszenie Nasze lipianki wspólnie z OSP w Lipiankach, ze wsparciem Gminy Nowy Duninów opiekuje się budynkiem po starej szkole. Nic dziwnego, szkoła była budowana przez mieszkańców Lipianek i Duninowa Dużego w czynie społecznym. Każdy wiąże z nią niemały sentyment, dlatego będziemy dbać o obiekt, tak jak o swoją własność. A za rok spotkamy się pewnie na nowym placu, koło szkoły.

Dziękujemy wszystkim za coroczną miłą obecność i jeszcze raz serdecznie zapraszamy w tym roku.

Stowarzyszenie Nasze Lipianki

Tematy:Nasze LipiankiPiknik

Sprawdź też: Fotografia ślubna GostyninWideofilmowanie GostyninFizjoterapeuci, rehabilitacja Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Ruszają zapisy na nowy rok treningowy FitLuck&Kravtrening
Ruszają zapisy na nowy rok treningowy FitLuck&Kravtrening
Ruszają zapisy na nowy rok treningowy FitLuck&Kravtrening

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij