Popularny: 3400 odsłonInformacje18 października 2018, 21:08,

W Gostyninie powstała sala do treningów MMA

Od kilku tygodni w wyremontowanej dolnej sali Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie funkcjonuje sala treningowa prowadzona przez klub KO Fight Team Gostynin.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Zajęcia prowadzi wicemistrz Polski MMA Krzysztof Osmałek


Klub funkcjonuje na terenie naszego miasta od kilku lat, a jego zawodnicy mogą się już pochwalić kilkoma sukcesami o zasięgu krajowym w MMA : zeszłoroczne wicemistrzostwo Polski Krzysztofa Osmałka.

"Pomysł by tu utworzyć miejsce do ćwiczeń zrodził się już 2 lata temu. W tym roku, dzięki zaangażowaniu Michała Bartosiaka udało nam się pozyskać zarówno salę, jak i pieniądze na jej wyremontowanie, za co jestem mu bardzo wdzięczny" - powiedział portalowi Krzysztof Osmałek z KO Fight Team Gostynin.

Prace remontowe trwały od czerwca do końca września i kosztowały blisko 13 tysięcy złotych.

Sala może służyć do trenowania sportów walki oraz prowadzenia zajęć rekreacyjnych, w zamierzeniu Krzysztofa Osmałka jest również prowadzenia zajęć korekcyjnych.

"Na tą chwilę prowadzimy grupę MMA-początkujący, brazylijskiego jiu-jitsu, jest również grupa zawodnicza, która trenuje do zawodów. Aktualnie rozkręcam grupę MMA-Maluch skierowaną do dzieci w wieku od 6 do 10 lat" - dodaje wicemistrz Polski MMA.

"Pan Krzysztof Osmalek zwrócił się do mnie z prośbą o pomoc wiosną tego roku. Spotkaliśmy się raz i wystarczyło mi to, aby zarazić się jego mega dobrą  energią. To człowiek z olbrzymią pasją, nie oczekujący manny z nieba.  Do wszystkiego dochodzi własną, ciężką pracą.

Bardzo mi zaimponował zarówno on, jak i jego koledzy z klubu, którzy niewysokie środki zabezpieczone na remont sali ćwiczeń wykorzystali tak, jak powinny być wykorzystane również środki zabezpieczone kilka lat temu na remont sali prób.

Nowa sala MMA GOSTYNIN K.O.FIGHT jest i z tego się bardzo cieszę. Podziwiam ludzi którzy, własnymi rękoma ją wyremontowali. Panowie chapeau bas. Zachęcam serdecznie młodzież i rodziców dzieci młodszych, zajrzyjcie do nowej sali sportów walki mieszczącej się w gostynińskim MCku, poznajcie Pana Krzysztofa i poszerzajcie z radością szeregi "nowego" Gostynińskiego Klubu" - Przewodniczący Komisji Edukacji Kultury i Sportu Michał Bartosiak.

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Mmaniak, 20 października 2018
Bartosiak dawaj na ring
Popularny: 900 odsłonInformacje18 października 2018, 16:52,

Jak oddać ważny głos w wyborach?

Jak oddać ważny głos w wyborach?

W najbliższą niedzielę (21 października br.) w Polsce odbędą się wybory samorządowe podczas których będziemy wybierać prezydentów i burmistrzów miast, wójtów, a także radnych gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich. Druga tura na prezydentów, burmistrzów i wójtów zostanie przeprowadzona za 2 tygodnie - 4 listopada.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Za kilkadziesiąt godzin rozpocznie się cisza wyborcza

Aby oddany przez nas głos w niedzielnych wyborach był ważny należy postawić znak X w kratce przy jednym nazwisku kandydata na karcie do głosowania. Przez znak X należy rozumieć co najmniej dwie linie, które przecinają się w obrębie kratki.

Za nieważny uznaje się głos, gdy wyborca w żadnej z kratek nie postawi znaku X lub zagłosuje na więcej niż jedną osobę.

Znowelizowany w styczniu tego roku Kodeks wyborczy wprowadził zapis na mocy którego dopisanie na karcie do głosowania dodatkowych numerów list i nazw albo dopisków, w tym w kratce lub poza nią, nie wpłynie na ważność oddanego głosu.

"Jeśli jednak w jednej kratce jest już przez wyborcę postawiony znak X, a wyborca dokonując dopisku w innej kratce, zawrze w niej taki znak, który będzie zawierał przecinające się linie, to automatycznie wypełni definicję znaku X (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki), co oznaczać będzie, że wyborca postawił kolejny znak X, a to skutkuje nieważnością głosu" - czytamy na stronie serwisu portalsamorzadowy.pl.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie