Popularny: 1800 odsłonInformacje6 grudnia 2017,

W "Starej Betoniarni" zapachniało świętami

W środę (6 grudnia br.) "Stara Betoniarnia" wraz z cukiernią "Świat słodkich inspiracji" zorganizowały mikołajkowe warsztaty cukiernicze. Od samego rana atrium Miejskiego Centrum Handlowego wypełnił dziecięcy gwar oraz zapach pieczonych pierników.

Przewiń w dół aby czytać dalejW warsztatach udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3.

"Pierniki łatwo jest zjeść, jednak nie każdy wie jak się je wytwarza" - powiedział prezes MCH Rafał Różański. Dzisiaj pod czujnym okiem pań z cukierni, dzieci miały wyjątkową okazję, aby przygotować własne słodkości.

Zgodnie z tradycją maluchy pisały również listy do Świętego Mikołaja, ubierały choinkę oraz uczestniczyły w biciu rekordu na najdłuższy łańcuch choinkowy w Gostyninie. Ozdoba zawiśnie w holu galerii na całe święta.

 


Napisz komentarz

Popularny: 3200 odsłonInformacje6 grudnia 2017,

Pędził niczym rajdowiec. Przekroczył prędkość o blisko 100 km/h

Pędził niczym rajdowiec. Przekroczył prędkość o blisko 100 km/h

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, zatrzymali kierującego Skodą, który jechał z prędkością 145 km/h przy dozwolonej 50 km/h. 28-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego zachodniego stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19:00 w Szkaradzie. Policjanci dokonali pomiaru prędkości jadącego pojazdu, gdzie okazało się, że pomimo ograniczenia prędkości do 50 km/h w obszarze zabudowanym, samochód poruszał się o 95 km/h więcej niż było to dopuszczalne.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Skodą, który nie był w stanie wytłumaczyć swojego nieprzemyślanego zachowania. 28-letni mężczyzna stracił uprawnienia na trzy miesiące z uwagi na fakt, iż przekroczył znacznie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 95 km/h.

Przypominamy!
Zgodnie z art. 135 ust. 1a. Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym - policjant zatrzyma prawo jazdy za pokwitowaniem w przypadku ujawnienia czynu polegającego na:
- kierowaniu pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.


Napisz komentarz

XXX, 10 grudnia 2017
Nie , to nie ta niebieska rs :) tu akurat wlasciciel ma czyste konto i pozdrawia :p
Życzliwa, 8 grudnia 2017
Ufix żeby było jeszcze się czym chwalić jedynie chyba swoją głupotą i brakiem odpowiedzialności. Chłopak jechał stanowczo za szybko a tym bardziej że to było już bardzo ciemno i stwarzał duże ryzyko jakiegoś nieszczęścia .
Ufix, 6 grudnia 2017
Słabiutko, mój wynik w zabudowanym to ponad 180km/h.
Dodaj ogłoszenie