Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 1500 razy)

W "Starej Betoniarni" zapachniało świętami [ZDJĘCIA]


MCH "Stara Betoniarnia" mikołajki pierniki rekord

W środę (6 grudnia br.) "Stara Betoniarnia" wraz z cukiernią "Świat słodkich inspiracji" zorganizowały mikołajkowe warsztaty cukiernicze. Od samego rana atrium Miejskiego Centrum Handlowego wypełnił dziecięcy gwar oraz zapach pieczonych pierników.


Wczytywanie zawartości...

W warsztatach udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3.

"Pierniki łatwo jest zjeść, jednak nie każdy wie jak się je wytwarza" - powiedział prezes MCH Rafał Różański. Dzisiaj pod czujnym okiem pań z cukierni, dzieci miały wyjątkową okazję, aby przygotować własne słodkości.

Zgodnie z tradycją maluchy pisały również listy do Świętego Mikołaja, ubierały choinkę oraz uczestniczyły w biciu rekordu na najdłuższy łańcuch choinkowy w Gostyninie. Ozdoba zawiśnie w holu galerii na całe święta.

 


Tematy: MCH "Stara Betoniarnia" mikołajki pierniki rekord

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij