1700 odsłonInformacje15 lutego 2023, 13:52,

Walentynki w sannickim pałacu


Z okazji święta zakochanych, dzieci przygotowały wspólnie laurki, które zostały w większości wykonane w kolorze miłości – czerwieni

Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach przeżywa teraz okres ferii. Wczoraj, jednakże, centrum skupiło się na obchodach Walentynek. Wiele dzieci z radością weszło do sali lustrzanej, która była ozdobiona balonowymi sercami, wprowadzając w ten sposób walentynkowy nastrój.Z okazji święta zakochanych, przygotowali wspólnie laurki, które zostały w większości wykonane w kolorze miłości – czerwieni. Były one pięknie ozdobione i wyglądały bardzo uroczo.

Aby jeszcze bardziej osłodzić atmosferę, dzieci ozdabiały ciasteczka w kształcie serc kolorowymi pisakami lukrowymi oraz słodkimi posypkami. Po tej dawce miłości, wszyscy wyruszyli na długi spacer po parku wokół pałacu.

Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci wszystkim uczestnikom zabawy. Dzieci cieszyły się wspaniałą atmosferą Walentynek, podczas której mogły bawić się, rysować i ozdabiać ciasteczka. Całość uświetniła także romantyczna aura zamku, która była szczególnie mocno odczuwalna wokół parku.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / ECA Sanniki

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie