Popularny: 2000 odsłonInformacje15 kwietnia, 07:56,

Wielkanocny Koncert Uratowanych

W niedzielny wieczór (14 kwietnia br.) Piotr Syska zaprosił gostynińską publiczność na koncert na koncert płockiego Zespołu Uratowani. Myślą przewodnią koncertu były słowa, którymi anioł zwrócił się do kobiet przybyłych do grobu, gdzie złożono ciało Pana Jezusa: „Nie ma Go tu. Zmartwychwstał!”.


Udostępnij 36
Na Zamku w Gostyninie zagrał zespół z Płocka


Uratowani to zespół kilku uzdolnionych artystów tworzących chrześcijańską muzykę nurtu pop-rock-folk, składający się z absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku.

„Ukrzyżowany Zbawiciel, spoglądający z drzewa kaźni na oprawców, nienawistny tłum i wszystkich tych, którzy towarzyszyli Mu w ostatnich godzinach Jego życia, wypowiedział znamienne słowa: Wykonało się!. Te słowa są dowodem na ostateczną rozprawę ze światem zniewolonym grzechem i pozostającym pod przekleństwem śmierci” – mówił w przerwie koncertu do zgromadzonej publiczności Piotr Syska.

W niedzielę w sali kolumnowej wystąpili: Iwona Dąbkowska, Ewelina Dzięgielewska, Weronika Witkowska, Grzegorz Urbanek, Radek Dzięgielewski, Bartek Wasiak oraz gościnnie Grzegorz Leliński.

 

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 5000 odsłonInformacje15 kwietnia, 07:14,

II Gostyniński Wyścig o Puchar Siemowita

Blisko 380 rolkarzy w różnych kategoriach wiekowych wystartowało w niedzielnym (14 kwietnia br.) „Wyścigu o puchar Siemowita w ramach długodystansowego Pucharu Polski”. Impreza została organizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019, liderem projektu był Łukasz Flejszer UKS Zwoleń-Team.


Udostępnij 123
Wśród osób wręczających medale była srebrna medalistka olimpijska z Soczi Natalia Czerwonka

Start i meta wyścigu usytuowana była przy Rondzie Rodziny Higersbergerów w okolicy Zamku Gostynińskiego. W samo południe wystartowały 2 główne biegi na dystansie 22,4 oraz 41,6 kilometra.

Na dystansie 22,4 km najlepsza wśród kobiet była Klaudia Tyszkiewicz (Zwoleń-Team), a wśród mężczyzn Łukasz Warchoł (Warszawa). Bieg na 41,6 km wygrał Paweł Ciężki (Kraków), a wśród kobiet Aleksandra Glamkowska (Szczytna). Z mieszkańców Gostynina najszybciej ten dystans pokonał Łukasz Flejszer (Zwoleń-Team).

Wśród osób wręczających medale była srebrna medalistka olimpijska z Soczi Natalia Czerwonka.

Przeczytaj też: Puchar Polski w Gostyninie. Trwają zapisy

WYNIKI:

CHŁOPCY ROLKI 2005-2006 - 900 M
1. Wojciech Kowalski (Piaseczno)
2. Itan Ciborowski (Pisz)
3. Dominik Kaniera (Zwoleń-Team)

CHŁOPCY ROLKI 2007-2008 - 600 M
1. Mateusz Wełnicki (Warszawa)
2. Piotr Hypszer (Bydgoszcz)
3. Michał Pawłowski ((Zwoleń-Team)

CHŁOPCY ROLKI 2009-2010 - 300 M
1. Patryk Babiel (Warszawa)
2. Tymon Piątek (Duszniki Zdrój)
3. Łukasz Jaroszewski (Warszawa)

CHŁOPCY ROLKI 2011 I MŁODSI - 100 M
1. Maciej Paluch (Warszawa)
2. Paweł Piórkowski (Warszawa)
3. Tomasz Jędrysiak (Lubin)

DZIEWCZĘTA ROLKI 2005-2006 - 900 M
1. Klaudia Tyszkiewicz (Zwoleń-Team)
2. Zuzanna Bombała (Zwoleń-Team)
3. Wiktoria Suwała (Zwoleń-Team)

DZIEWCZĘTA ROLKI 2007-2008 - 600 M
1. Agata Glapińska (Tomaszów Mazowiecki)
2. Maja Kafarska (Zwoleń-Team)
3. Julia Heinrich (Bydgoszcz)

DZIEWCZĘTA ROLKI 2009-2010 - 300 M
1. Sandra Syguła (Tomaszów Mazowiecki)
2. Zuzanna Gackowska (Bydgoszcz)
3. Zuzanna Grzelecka (Zwoleń-Team)

DZIEWCZĘTA ROLKI 2011 I MŁODSI - 100 M
1. Maria Blinów (Otwock)
2. Lila Strzyż (Lubin)
3. Natasza Kaczor (Lubin)

DZIEWCZĘTA 2003-2004 - 3.2 KM
1. Adrianna Kafarska (Zwoleń-Team)
2. Jagoda Chaberska (Bydgoszcz)

CHŁOPCY 2003-2004 - 3.2 KM
1. Oskar Berliński (Zwoleń-Team)
2. Stanisław Skoczek (Koronowo)
3. Damian Stablewski (Bydgoszcz)

KOBIETY - ROLKI FITNESS - 6.4 KM
1. Adrianna Kafarska (Zwoleń-Team )
2. Karolina Junka (Bydgoszcz)
3. Agnieszka Krzyżanowska (Bydgoszcz)

MĘŻCZYŹNI - ROLKI FITNESS - 6.4 KM
1. Łukasz Flejszer (Zwoleń-Team)
2. Mateusz Kosmala (Bydgoszcz)
3. Yurii Shavlov (Wrocław)

KOBIETY - ROLKI SZYBKIE - 22.4 KM
1. Klaudia Tyszkiewicz (Zwoleń-Team)
2. Karolina Uryzaj (Nowy Tomyśl)
3. Joanna Chojnacka (Warszawa)

MĘŹCZYŹNI - ROLKI SZYBKIE - 22.4 KM
1. Łukasz Warchoł (Warszawa)
2. Michał Machowski (Warszawa)
3. Sebastian Ciborowski (Pisz)

KOBIETY -  ROLKI SZYBKIE - 41.6 KM
1. Aleksandra Glamkowska (Szczytna)
2. Aniela Dymiszkiewicz (Elbląg)
3. Magdalena Kuśmierz (Tomaszów)

MĘŻCZYŹNI -  ROLKI SZYBKIE - 41.6 KM
1. Paweł Ciężki (Kraków)
2. Bartosz Chojnacki (Warszawa)
3. Marek Kania (Konstancin-Jeziorna)

PEŁNA LISTA WYNIKÓW

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

xyz, 17 kwietnia
Chętnie zapraszam między Biernackiego a Trela wytarczy worek ale między Trela a Targów potrzeba przyczepki.
XXXL, 17 kwietnia
Zamiast stawiać pytania proszę wziąć szczotkę i sprzątać .
Urszula, 16 kwietnia
Wspaniała impreza. Niezadowoleni kierowcy winni wybrać się w niedzielę na spacer a nie marudzić , że ulice zamknięte.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie