Popularny: 1200 odsłonInformacje30 lipca 2019, 10:37,

Wielki sukces. Piłkarz Mazura Gostynin Wicemistrzem Polski!

Udostępnij 57
Damian Surmak w całym turnieju zdobył pięć bramek

W niedzielę, 28 lipca 2019 r. w Chorzowie na terenie Stadionu Ślaskiego rozegrano Mistrzostwa Polski w piłce nożnej sześcioosobowej PlayArena. Sukces sprzed roku, czyli Wicemistrzostwo Polski i prawo gry w turnieju finałowym Ligi Mistrzów, powtórzył Damian Surmak, piłkarz Mazura Gostynin w piłce nożnej jedenastoosobowej.

Piłkarze z Płocka, po dwóch remisach i jednym zwycięstwie zajęli drugie miejsce w grupie C, następnie w ćwierćfinale pokonali zespół Kapela Weselna Kraków 4:3, w półfinale wygrywając 2:1 z gospodarzami turnieju - The Cyborgs Chorzów. W Finale podobnie jak przed rokiem zespół Kluge Team musiał uznać wyższość drużyny Dynamik Herring Toruń (0:1).

Damian Surmak w całym turnieju zdobył pięć bramek. Jeszcze w tym roku Damian, wraz z Kluge Team, wezmą udział w turnieju finałowym Ligi Mistrzów w piłce nożnej sześcioosobowej, który rozegrany będzie w Słowenii w Mariborze.

W drużynie Kluge Team wystąpili także dwaj byli piłkarze Mazura: Bartłomiej Dębicki i Łukasz Kiełbasa.

autor/źródło: Piotr Mrówka / foto: Facebook Kluge Team Płock