Popularny: 7900 odsłonInformacje29 lipca, 14:07,

Wielkie otwarcie sklepu JYSK w Gostyninie


Udostępnij 48
Byliście już?

O godzinie 8:00 nastąpiło dzisiaj otwarcie sklepu duńskiej sieci JYSK. Pierwszego dnia sklep przygotował dla klientów wiele bardzo atrakcyjnych promocji.JYSK to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Misją JYSK jest sprzedawanie artykułów dobrej jakości w niskiej cenie.

W Europie JYSK jest jednym z najważniejszych sprzedawców artykułów do sypialni: kołder, poduszek i materaców, ale również wielu innych produktów kojarzonych z domem czy mieszkaniem - pościeli, ręczników, artykułów dekoracyjnych, mebli i mebli ogrodowych – projektowanych według prostych i minimalistycznych cech stylu skandynawskiego.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Met, 5 dni temu
Daje mu rok
Antoni, 5 dni temu
Taki sklep chwalą tylko ludzie w małej miejscowości , bo nie mają skali porównawczej . Molochy powodują upadek małych rodzinnych sklepów . Czy to powód do zachwytu ?
gostynianin, 29 lipca
przynajmniej sprawdzony sklep postawiony w prl-u nie będzie podczas burzy leciało na głowę parking się nie rozlatuje chociaż był robiony dwukrotnie natomiast w sklepie na półkach szału nie ma z braku-laku kupiłem komplet pościeli po rozpakowaniu w domu chciałem iść i ją oddać dobrze że mi się nie chciało kolejna super nowość w gostyninie oby była dłużej niż majster
Dodaj ogłoszenie