Popularny: 2100 odsłonInformacje9 lutego 2018, 11:46,

Wiemy ile ostatecznie zebrał gostyniński sztab WOŚP

Wiemy ile ostatecznie zebrał gostyniński sztab WOŚP

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyninie przejdzie do historii. Wszystko to za sprawą uzbieranej kwoty.

Przewiń w dół aby czytać dalejJak informuje szef gostynińskiego sztabu Agnieszka Bartosiak, w tym roku w Gostyninie zebrano 44 801 złotych, jest to najwyższy wynik w historii naszego miasta. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku uzbierano 42 068, 02 złotych.

Agnieszka Bartosiak dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uzyskania takiego wyniku.

 


Napisz komentarz

Komentarze

lidl, 10 lutego 2018
Dziewczyny kwestujące były bardziej zajęte rozmową o paznokciach niż zbieraniem datków. Na szczęście i tak WOŚP zaszalał jak co roku.
emeryt, 9 lutego 2018
Brawo mieszkancy Gostynina, brawo organizatorzy
Popularny: 600 odsłonInformacje9 lutego 2018, 10:43,

Prace remontowe w sannickim pałacu

Odwiedzający zabytkowy Zespół Pałacowo-Parkowy w Sannikach z pewnością zastanawiają się, co dzieje się z ogrodzenie tego obiektu.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Nie tylko kolidowało ono z widokiem niedawno wyremontowanego pałacu, ale przede wszystkim było w złym stanie technicznym. Koniecznie trzeba było rozwiązać ten problem. Jeszcze jesienią rozpoczęły się prace remontowe na terenie parku, w ramach projektu „Poprawa dostępności do oferty kulturalnej(…)”.

Dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej oraz województwa mazowieckiego i gminy Sanniki, modernizowane jest zabytkowe ogrodzenie Zespołu Pałacowo-Parkowego.

Wspomniany projekt obejmuje również przebudowę muszli koncertowej w Sannikach wraz z niezbędną infrastrukturą i wyposażeniem.


Napisz komentarz

Komentarze

Marina, 9 lutego 2018
Sanniki nie tylko zmieniają pozytywnie swoje oblicze, to przy tym potrafią bez problemów porozumieć się z Konserwatorem zabytków. Efekty robią wrażenie.
Dodaj ogłoszenie