Popularny: 4100 odsłonInformacje28 września 2021, 17:13,

Wierni wyszli na ulice Gostynina. Odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia


Po odmówieniu koronki wierni udali się pod pomnik św. Jana Pawła II , gdzie ks. Paweł Dobies udzielił im Bożego błogosławieństwa

We wtorek (28 września br.) wierni obu gostynińskich parafii dołączyli do ogólnoświatowej Koronki do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast. Akcja została zainicjowana przez łódzką wspólnotę "Iskra Bożego Miłosierdzia".Co roku, w rocznicę beatyfikacji spowiednika św. s. Faustyny ks. Michała Sopoćki o godz. 15:00 grupy wiernych spotkają się przy kościołach, na skrzyżowaniach ulic i w wielu różnych miejscach, aby wspólnie odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. 

W tym roku wierni modlili się między innymi w intencji: oddalenia pandemii koronawirusa, ofiar kataklizmów na Haiti, o pokój na świecie i powrót uchodźców do ich ojczystych krajów i  pomoc w odbudowie ich domów.

Po odmówieniu koronki wierni udali się pod pomnik św. Jana Pawła II , gdzie ks. Paweł Dobies udzielił im Bożego błogosławieństwa.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Kora, 29 września 2021
Średniowiecze ja bym powiedziała ciemnogród omg
Felek, 28 września 2021
Ale sredniowiecze
tomas, 28 września 2021
Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego" " Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. "
Dodaj ogłoszenie