Popularny: 1600 odsłonInformacje29 czerwca 2020, 22:36,

Wizyta Rafała Trzaskowskiego w Płocku


Kandydat Koalicji Obywatelskiej zaznaczył, że czeka na debatę z Andrzejem Dudą

W poniedziałek (29 czerwca br.)w Płocku odbyło się spotkanie wyborcze kandydata Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego."Zaczynamy ostatnie dwa tygodnie kampanii więc do boju. Bardzo mnie cieszy ta energia, którą tu widać. Jeszcze nie znamy oficjalnych wyników wyborów, ale olbrzymia część Polek i Polaków chce zmiany. Kilka tygodni temu nie dawano nam szans, natomiast dziś widać, że jest olbrzymia szansa na wygranie tych wyborów. I jestem przekonany, że wygramy te wybory" – mówił do zgromadzonych na pasażu Paderewskiego wyborców Rafał Trzaskowski.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej zaznaczył, że czeka na debatę z Andrzejem Dudą. "Mówiłem wczoraj, że czekam na pana prezydenta w Płocku, jest mikrofon. Czekać będę w każdym kolejnym mieście, dlatego że dzisiaj musimy porozmawiać o prawdziwych problemach" - mówił Rafał Trzaskowski.

Podczas spotkania w Płocku podkreślał, że obecnie jednym z najważniejszych tematów jest kwestia wyjścia z kryzysu gospodarczego spowodowanego epidemią koronawirusa.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

2016, 30 czerwca 2020
Z całą rodziną jesteśmy na tak. nie mamy 500 plus ,Wszyscy ciężko pracujemy .I jesteśmy udręczeni krzykiem obecnego prezydenta.I sławne im się te pieniądze należały -ówczesna premier krzyczała ,gdy posłowie PIS przyznali sobie milionowe nagrody.
papcio, 30 czerwca 2020
To po co są te wybory? Przypomnijcie słowa tego kandydata.
Dodaj ogłoszenie