Popularny: 1800 odsłonInformacje4 czerwca, 12:25,

Wkrótce otwarcie Punktu Szczepień Powszechnych w Gostyninie


Rejestracji będzie można dokonać na miejscu

Informujemy, że wkrótce uruchomiony zostanie gostyniński Punkt Szczepień Powszechnych. Punkt, zorganizowany przy współpracy z Neuca Med Sp. z o.o. Świat Zdrowia Gostynin, mieści się w budynku miejskiej hali sportowej przy ul. Kutnowskiej 7.Będzie on działał w każdą środę w godz. 15.00 – 20.00 i w sobotę w godz. 12.00-18.00. Przy dużym zapotrzebowaniu na szczepienia i systematycznym dostarczaniu preparatu, liczba, godziny i dni szczepień mogą ulec zmianie.

Szczepienia w tym punkcie, preparatem Pfizer, rozpoczną się 12 czerwca, i co ważne, będą tam mogły zaszczepić się wszystkie chętne osoby, a sam proces rejestracji dokonany zostanie na miejscu. Zapisów można dokonać także pod nr tel. 669 490 370 lub poprzez niżej podane sposoby:

- zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię - 989,

- zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl,

- wyślij SMS o treści „SzczepimySie” na numer 880 333 333,

- skontaktuj się bezpośrednio z punktem szczepień (numer: 669 490 370).

Wszystkie osoby, które chcą się zaszczepić w najbliższym czasie, zapraszamy do odwiedzenia punktu.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: UM Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

tatakasi, 11 czerwca
Do - doradca : Tak bez żadnych kontrargumentów " skopać '' człowieka? To tylko świadczy o jednym - to ty jesteś ten lepiej wykształcony, mądrzejszy, oświecony. Bo tylko ludzie tego pokroju zawsze próbują mówić innym jak maja żyć! Masakra! Ktos, kiedys powiedział ; Zdrowy rozsądek może zastąpić prawie każdy stopień wykształcenia, ale żadne wykształcenie nie zastąpi zdrowego rozsądku.
tatakasi, 11 czerwca
Z czego sie tu cieszyć? Zabrali hale sportową! No i dobrze przeciez nikomu nie potrzebna! Dzieci moga ćwiczyć na dworze, ciepło jest przecież! Jakieś 800m2, żeby 5 osób dziennie mogło sie zaszczepić W naszym miescie nie ma juz żadnych lokali!? PeDeK, 4 kondygnacje! A co ze " Starą Betoniarnią " 3/4 puste stoi!? Od biedy to nawet na dworcu PKS - cały budynek do dyspozycji!! Ja zaszczepiłem sie w Zduńskiej Woli, miasto ze trzy razy większe od naszego a budynek 5 razy mniejszy!! Ciekawe czyj to pomysł?
doradca, 8 czerwca
Gregor , szczęśliwie można sobie wystrugać dzidę , znaleźć wolna jaskinię , upolować dinozaura i z niegarbowanej skóry uszyć majty ...
Dodaj ogłoszenie