Popularny: 700 odsłonInformacje18 lipca, 12:17,

Wojewódzkie obchody Święta Policji

Wojewódzkie obchody Święta Policji

Udostępnij 8
Podczas uroczystości, medal „Za zasługi dla Policji„ z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu i Wojewody odebrał  Komendant Powiatowy PSP w Gostyninie st. bryg Roman Kossobudzki

W czwartek (16 lipca br) w garnizonie mazowieckim odbyły się Wojewódzkie obchody Święta Policji. Policjanci z garnizonu mazowieckiego otrzymali odznaczenia, wyróżnienia i awanse na wyższe stopnie policyjne.Oficjalną część uroczystości rozpoczęła msza święta w intencji mazowieckiej Policji. Następnie odbył się uroczysta apel. Policjanci i pracownicy Policji z garnizonu mazowieckiego otrzymali odznaczenia, wyróżnienia i awanse na wyższe stopnie policyjne.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji za wybitne zasługi w dziedzinie realizacji ustawowych zadań Policji, wyróżnił Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji osoby na co dzień współpracujące z mazowiecką Policją.

Podczas uroczystości, medal „Za zasługi dla Policji„ z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu i Wojewody odebrał  Komendant Powiatowy PSP w Gostyninie st. bryg Roman Kossobudzki.

Obchody Święta Policji na Mazowszu zakończyły się oddaniem hołdu poległym i zamordowanym policjantom przed pomnikiem upamiętniającym funkcjonariuszy Policji Państwowej pomordowanych na Wschodzie przez NKWD w latach 1939-1945.

autor/źródło: KPP Gostynin

Napisz komentarz

Komentarze

Ola, 18 lipca
Za rok będą smutne obchody jak skończy się śledztwo w Ostrowie WLKP i sprawa trafi do sądu
Dodaj ogłoszenie