WOŚP 2018. W Gostyninie padnie rekord!
Wczoraj w Gostyninie odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze z tegorocznej edycji zostaną przekazane na wyrównania szans w leczeniu noworodków.
W sztabie gostynińskiego WOŚP trwa jeszcze oczekiwanie na wpłaty na konto. Jednak ze wstępnych informacji wynika, że tegoroczna kwota będzie najwyższą w historii Gostynina. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku uzbierano 42 068, 02 złotych, która była do tej pory najwyższą sumą uzbieraną w naszym mieście.
Informacja szefa gostynińskiego sztabu WOŚP w Gostyninie
"Deklarowana kwota zbiórki na dzień 15.01.2018 wynosi 43 396,86 zł. Bardzo dziękuję wszystkim wolontariuszom i mieszkańcom Gostynina którzy po raz kolejny udowodnili jak wielkie serca mają. To była niezła "Kręcioła" , Wielkie Siema!!! Kwota już w tym momencie pobiła ubiegloroczny wielki rekord. O faktycznej kwocie końcowej poinformujemy wkrótce".
Agnieszka Bartosiak
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!





