1500 odsłonInformacje31 sierpnia 2023, 16:44,

Wszedł do sklepu i zażądał darmowego piwa. Na koniec ukradł cały utarg

Wszedł do sklepu i zażądał darmowego piwa. Na koniec ukradł cały utarg

Ukradł z kasy sklepowej okolo 6 tysięcy złotych


W miniony poniedziałek w Juliszewie (pow. płocki) policjanci zatrzymali mężczyznę, który po tym jak nie dostał darmowego piwa w miejscowym sklepie, wyrwał ekspedientce kasę z pieniędzmi i uciekł. 29-latek w niespełna dwie godziny był już w rękach policji.



W poniedziałek (28.08) w Juliszewie (gm. Słubice) do miejscowego sklepu przyszedł mężczyzna, który domagał się darmowego piwa.

Po tym jak ekspedientka odmówiła, mężczyzna wyrwał z kasy szufladę z pieniędzmi, w której znajdowało się około 6 tys. złotych i uciekł. Kobieta wezwała na miejsce policję. Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu z płockiej komendy współpracując z policjantami z Komisariatu Policji w Gąbinie w niespełna dwie godziny zatrzymali 29-latka.

Mundurowi odzyskali niemal całość skradzionych pieniędzy. Mężczyzna został zatrzymany, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

autor/źródło: ralf
Tematy:złodziej

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie