Popularny: 2500 odsłonInformacje3 stycznia, 20:32,

Wybory uzupełniające. Znamy pierwszych kanydatów

Wybory uzupełniające. Znamy pierwszych kanydatów

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Gostyninie zbliżają się wielkimi krokami. Od dzisiaj dyżuruje Miejska Komisja Wyborcza, poznaliśmy także część kandydatów, którzy będą ubiegać się o mandat radnego z okręgu 11.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 44
Kto zasiądzie w Radzie Miejskiej?


Kandydatem Komitetu Wyborczego Wyborców Inicjatywa dla Gostynina 2019 będzie Mateusz Lewandowski. Z Komitetu Wyborczy Wyborców "Gostynin jest najważniejszy" kandydować będzie Cezary Durma, a Czesław Jaśkiewicz z Komitetu Wyborczego Wyborców Czesława Jaśkiewicza.

Termin zgłaszania kandydatów upływa 7 stycznia 2019 roku.

Przypomnijmy, że wybory odbędą się 10 lutego 2019 roku, głosy na swoich kandydatów będą oddawać mieszkańcy ulic: Gościnna, Sąsiedzka, Wspólna, Zakładowa.


Napisz komentarz

Informacje3 stycznia, 16:24,

Z opóźnieniem, ale jednak. Nadeszła zima

Z opóźnieniem, ale jednak. Nadeszła zima

W przeciągu kilku ostatnich lat zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że zima w Polsce jest łagodna. Jednak trwające od początku stycznia opady śniegu oraz porywisty wiatr zdążyły się już dać we znaki drogowcom.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 11
Na piątek (4 stycznia br.) synoptycy przewidują dla naszego miasta lekkie opady śniegu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał już ostrzeżenia pierwszego stopnia w województwach pomorskim, łódzkim, kujawsko pomorskim, w południowych częściach województw śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego obowiązuje ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z intensywnymi opadami śniegu.

Na aurę nie mogą narzekać mieszkańcy powiatu gostynińskiego. W Gostyninie termometry wskazują dzisiaj 5 stopni mrozu. Na piątek (4 stycznia br.) synoptycy przewidują dla naszego miasta lekkie opady śniegu. W sobotę słupki wskażą już 1 stopień powyżej zera.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie