Popularny: 2700 odsłonInformacje1 maja, 07:16,

Wybrali się na spacer aby posprzątać Dybankę


Przez dwie i pół godziny udało się zebrać 40 worków po 120 litrów, czyli blisko 4800 litrów odpadów

Grupa 20 osób postanowiła spędzić piątkowe popołudnie (30 kwietnia br.) łącząc przyjemne z pożytecznym. Korzystając z zaproszenia Michała Bartosiaka pomysłodawcy wydarzenia zebrali się na Dybance, aby zebrać zalegające na jej terenie śmieci."fajny event, Dybanka z pewnością lepiej oddycha", "dla kogo my to robimy?dla siebie!!!", "ludzie to ..."  to kilka z wielu komentarzy które pojawiły się podczas dzisiejszego eko-spaceru "Spotkajmy się na Dybance" - informuje Michał Bartosiak. "Było miło, przyjacielsko, zespołowo w jednym słusznym celu, efektywnie" - dodaje.

Przez dwie i pół godziny udało się zebrać 40 worków po 120 litrów, czyli blisko 4800 litrów odpadów.

"Zachęcamy do majowych spacerów Dybanką !!!  Worek dobrze mieć przy sobie - zawsze coś się znajdzie i pamiętajcie co przynosimy do lasu zabieramy ze sobą!!!
Dziękuję Ekipo !!! Jesteście niezawodni !!! Wielką przyjemnością dla mnie było się dziś z Wami spotkać. Liczę na Was przy kolejnych eventach !!!
Dziękuję Paniom z Wydziału Komunalnego Urzędu Miasta Gostynina za wsparcie w postaci worków, rękawic ochronnych i organizacji odbioru odpadów.
Do zobaczenia i słonecznej majówki życzę"
- podsumowuje Michał Bartosiak.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Redakcja Gostynin.info / foto: Michał Bartosiak

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

ona, 3 maja
Ja też zbieram śmieci po "złotej młodzierzy",pełno ich wszedzie,ale nikt mnie nie sfotografował,więc muszę sama się pochwalić.
Dodaj ogłoszenie