Popularny: 2500 odsłonInformacje4 dni temu, 11:37,

Wycieczka licealistów do Niemiec

Na początku czerwca uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki udali się na wycieczkę do Niemiec.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 56
Najbardziej wyczekiwanym punktem wyjazdu była wizyta w Tropical Islands


Podczas 5-dniowej wycieczki zwiedzili Poczdam, Berlin, Drezno i Frankfurt nad Odrą. Duże wrażenie zrobiło na licealistach Bastei - perła w Szwajcarii Saksońskiej - to piękne miejsce znane z mostu pomiędzy skałami i wspaniałymi widokami na Łabę.

Jednak najbardziej wyczekiwanym punktem wycieczki była wizyta w Tropical Islands. Rozmawiając w obcym języku młodzież miała okazję sprawdzić oraz poszerzyć swoje umiejętności językowe. Zarówno pogoda jak i humory dopisywały wszystkim i każdy milo spędził ten czas.

"Mieliśmy okazje lepiej się poznać oraz spędzić razem czas w wartościowy sposób" - podsumowują wyjazd licealiści.


Napisz komentarz

Popularny: 3600 odsłonInformacje4 dni temu, 11:07,

Dwuzmianowość w SP3. Jest reakcja rodziców

Dwuzmianowość w SP3. Jest reakcja rodziców

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 niegodzący się na wprowadzenie planowanej od nowego roku szkolnego dwuzmianowości w "Trójce" wydali za naszym pośrednictwem apel.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 28
W niektórych przypadkach zajęcia mogą się kończyć nawet po godzinie 19tej

"W związku z planowaną dwuzmianowością w Szkole Podstawowej nr 3 (koniec zajęć w niektórych przypadkach nawet po godzinie 19), kontynuując wczorajsze spotkanie w SP nr 3, informujemy, że zainteresowani tematem rodzice mogą wziąć udział w Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, która odbędzie się 19. 06. 2019 o godzinie 17.00 , w sali konferencyjnej Urzędu Miasta" - rodzice uczniów SP3.


Napisz komentarz

Komentarze

b.pedagog, Przedwczoraj
A co z budynkami po gimnazjum przy ul. Woj. Polskiego ? W budynkach funkcjonowało do tej pory gimnazjum, jest sala gimnastyczna, a uczniowie klas starszych mogą uczyć się w tej szkole , w której mogą uczyć nauczyciela z likwidowanego gimnazjum.
Jolanta, Przedwczoraj
Jeśli chce się dziecko dac do dobrej szkoly to niech mi nikt nie karze gdzie ono ma chodzic. I co z tego ze Sp5 mam blisko?Nikt mnie nie zmusi
wróciłem, 3 dni temu
Kolejny raz wraca temat zmianowości w "trójce" Już dawno pisałem o możliwych rozwiązaniach tej sprawy. Przypomnę zatem. Problemem w Gostyninie jest brak miejsc w przedszkolach. Już dawno można było zabrać z SP 3 grupy przedszkolaków, zerówki i oczywiście szkołę muzyczną. Problem zniknie mimo deformy pisu. Ale władze miasta wolą udawać, że działają. Rodzice mają prawo wybierać szkołę. Jakieś komunistyczne rejonizacje już dawno odeszły w przeszłość. Rodzice myślą perspektywicznie. Za dwa, trzy lata SP 5 może nie być. I co wtedy? W Gostyninie nie ma dzieci dla trzech podstawówek.
Dodaj ogłoszenie