Wycinka trzciny na jeziorze Bratoszewo. Ruszyło postępowanie administracyjne
Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie w obwieszczeniu z 23 kwietnia 2020 roku poinformował o wszczęciu postępowania administracyjnego dotyczącego wycinki trzciny z jeziora Bratoszewo oraz reprofilizacji dna jeziora - czytamy na stronach BIP Urzędu Miasta Gostynina.
Poniżej treść obwieszczenia:
Zawiadamiam
o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek Pana Huberta Ramsa, ul. Modrzewiowa 24A/2, 40-171 Katowice, działającego na mocy udzielonego pełnomocnictwa w imieniu Miejskiego Ośrodka Sportów Wodnych i Zimowych, ul. Sportowa 1, 09-500 Gostynin, w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na szczególne korzystanie z wód polegające na wycince trzcin z wód jeziora Bratoszewo oraz reprofilacji części dna jeziora Bratoszewo, na dz. o nr ew. 1152/5, obręb 0001 Gostynin, gm. Gostynin.
Jednocześnie zgodnie z art. 10 § 1 ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, w celu zapewnienia stronom czynnego udziału w prowadzonym postępowaniu administracyjnym, informuję o możliwości zapoznania się z aktami sprawy, zebranych dowodów i zgłaszania ewentualnych uwag. Akta sprawy dostępne są w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Warszawie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, z siedzibą ul. Zarzecze 13B, w Wydziale Zgód Wodnoprawnych, pok. 143 w godz. 8:00-15:00, po wcześniejszym umówieniu.
Ponadto informuję, że po upływie ww. terminu, w przypadku braku zgłoszenia przez strony uwag i ewentualnych uzupełnień do akt sprawy, przedmiotowe postępowanie administracyjne zostanie zakończone decyzją, wydaną na podstawie złożonego wniosku i materiałów zgromadzonych przez organ. Zawiadamiając o powyższym informuję strony postępowania o możliwości składania uwag i wniosków w okresie 14 dni (*) od daty podania niniejszej informacji do publicznej wiadomości.
foto: archiwum redakcji
Podobało Ci się? Udostępnij!



