Popularny: 6800 odsłonInformacje15 października 2018, 22:37,

Za nami debata kandydatów. Dużo emocji wśród mieszkańców

Za nami debata kandydatów na Burmistrza Gostynina w niedzielnych wyborach samorządowych, zorganizowana przez redakcję radia RPL.FM Płock.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
W debacie wzięli udział wszyscy kandydaci na burmistrza


Czterech kandydatów odpowiadało na pytania redaktora Huberta Chmielewskiego, a dotyczyły one pomysłów na rozwój Gostynina, inwestycji, realizacji term gostynińskich, sportu, czy pierwszej decyzji, jaka zostanie podjęta, gdy obejmą stanowisko burmistrza.

W ponad godzinnej debacie uczestniczyli czterej kandydaci: Agnieszka Korajczyk-Szyperska (Inicjatywa dla Gostynina), Mariola Józwiak-Węclewska (Polskie Stronnictwo Ludowe), Paweł Kalinowski (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Włodzimierz Śniecikowski (Gostynińska Wspólnota Samorządowa). Wszyscy zaproszeni stawili się w redakcji w Płocku.

Sama debata wywołała ogromne zainteresowanie mieszkańców Gostynina, w dyskusji na portalu Facebook zamieszczono ponad 700 komentarzy.

Mieszkańcy mogli zadawać pytania, niestety jednak część z nich zamiast na ich zadawaniu, skupiła się na personalnych wycieczkach w stronę najmniej lubianych kandydatów.

O ograniczenie tego typu komentarzy w pewnym momencie zaapelował nawet prowadzący.


Napisz komentarz

Popularny: 2200 odsłonInformacje15 października 2018, 18:25,

Zapraszamy. Debata kandydatów na burmistrza

Zapraszamy. Debata kandydatów na burmistrza

O godzinie 19:05 na antenie płockiego radia RPL FM częstotliwość 88.1 FM odbędzie się debata kandydatów w wyborach samorządowych na Burmistrza Miasta Gostynina.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Początek o godzinie 19.05

Przypomnijmy, w wyborach na Burmistrza Gostynina kandydują Agnieszka Korajczyk-Szyperska z Inicjatywy dla Gostynina, Mariola Józwiak-Węclewska z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Paweł Kalinowski z Prawa i Sprawiedliwości oraz Włodzimierz Śniecikowski z Gostynińskiej Wspólnoty Samorządowej.

Początek debaty o godzinie 19:05, słuchać jej będzie można na częstotliwości 88.1 FM, na stronie internetowej radia https://radiorpl.fm/ a transmisja live z debaty na Facebook'u: https://www.facebook.com/rplfm/.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie