Popularny: 2300 odsłonInformacje22 czerwca 2018, 00:11,

Zaatakował nożem konkubinę i groził jej matce. Potem uciekł przed policją

Zaatakował nożem konkubinę i groził jej matce. Potem uciekł przed policją

Gostynińscy policjanci zatrzymali 35-latka, który groził i zranił nożem swoją konkubinę. Dodatkowo mężczyzna odpowie za kradzież telefonu komórkowego i kierowanie gróźb karalnych wobec matki pokrzywdzonej. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Na tym się nie skończyło


Do wydarzenia doszło w sobotni wieczór na terenie miasta. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 35-letni mieszkaniec Gostynina w trakcie awantury domowej zranił nożem swoją 28-letnia konkubinę, ukradł jej telefon komórkowy i zbiegł przed przybyciem patrolu. Na szczęście zadana przez niego rana nie zagrażała życiu kobiety.

Przez policjantów został zatrzymany w poniedziałek. Funkcjonariusze znaleźli przy nim skradziony telefon. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów kierowania gróźb karalnych wobec konkubiny i jej matki, kradzieży oraz uszkodzenia ciała.

Wobec 35-lataka prokurator zastosował dozór policyjny, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz

Popularny: 1600 odsłonInformacje22 czerwca 2018, 00:11,

Mieszkańcom ul. Bierzewickiej bardzo zależy na tym osiedlu

Odpady na Ziejkowej, parkowanie tirów przy ul. Ziejkowej czy też brak współpracy ze strony MTBS to najczęściej wypowiadane uwagi przez mieszkańców Bierzewickiej.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Mieszkańcy zgłosili wiele uwag

W środę (20 czerwca br.) po raz kolejny Inicjatywa dla Gostynina spotkała się z mieszkańcami Gostynina, tym razem na osiedlu Bierzewicka. Spotkanie zorganizowałam wspólnie z radnym Witold Dalkowskim.

Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie. Cieszę się, że mieszkańcy mają dobry kontakt ze swoim radnym–Witkiem Dalkowskim a i widać, że radny otwarty jest na współpracę i nie odmawia pomocy.

Mieszkańcy wnioskowali o budowę parkingu na osiedlu, prosili o interwencję w sprawie przejścia dla pieszych przy placu zabaw, dopytywali o możliwość montażu domofonów, skarżyli się na wysokość stawek za wodę.

Pojawił się także temat odpadów na ul. Ziejkowej ale mogliśmy już uspokoić uczestników spotkania przekazując informację z posiedzenia Komisji Rozwoju, w czasie której radni zabezpieczyli środki na wywóz i utylizację niebezpiecznych opadów.

Po tym spotkaniu nasuwa się jedna myśl - mieszkańcom ul. Bierzewicka bardzo zależy na tym osiedlu i wydaje się, że niewiele działań ze strony władz czy MTBS trzeba aby ich życie mogło być bardziej komfortowe.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska


Napisz komentarz

Komentarze

Ktos, 23 czerwca 2018
Szczególnie jak cały piątek nikt palcem nie ruszył i prądu nie bylo
Dodaj ogłoszenie