Popularny: 2900 odsłonInformacje10 lipca, 15:06,

Policja poszukuje zaginionego 51-latka

Policja poszukuje zaginionego 51-latka

Funkcjonariusze płockiej policji prowadza poszukiwania za zaginionym Sulkowskim Pawłem. Mężczyzna zaginął 5 lipca br.


Udostępnij 5
Pomóż w poszukiwaniach, udostępnij


Zaginiony to jest mieszkańcem Płocka, ma 51 lat, ma około 170 cm, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie koloru jasny blond, widoczne ubytki w uzębieniu.

Znaki szczególne: tatuaż na lewym nadgarstku w postaci kreski- kropki-kreski, tatuaż na klatce piersiowej oraz lewym ręku w postaci napisu. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jasne dżinsowe, bluzę z kapturem koloru czarnego z suwakiem, buty sportowe koloru zielonego.

Zaginiony w dniu 05.07.2019 r. wyszedł od matki w Bielsku z zamiarem udania się do miejsca zamieszkania na terenie Płocka. Do chwili obecnej nie powrócił jak i nie skontaktował się z rodziną.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, pod nr tel. 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

autor/źródło: ralf /KMP Płock
Tematy:Zaginiony

Napisz komentarz

Popularny: 2000 odsłonInformacje10 lipca, 12:35,

Do końca lipca na basenie nie popływasz

Do końca lipca na basenie nie popływasz

Z powodu planowanych remontów na basenie do 31 lipca obiekt będzie nieczynny. Miejski Ośrodek Sportów Wodnych i Zimowych w Gostyninie przeprasza za utrudnienia.


Udostępnij 11
Jest ciekawa alternatywa

Jednocześnie informujemy, że przez cały okres wakacji, codziennie w godz. 10.00-18.00, funkcjonuje strzeżone kąpielisko miejskie na akwenie wodnym Bratoszewo przy ul. Dybanka.

Ponadto można korzystać z bezpłatnych rowerów wodnych.

autor/źródło: UM Gostynin / foto: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie