Popularny: 2400 odsłonInformacje11 grudnia 2017, 00:11,

Zagrali dla Amelki i Franka

W sobotni wieczór (9 grudnia br.) w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbył się koncert dla Amelki Borkowskiej i Franciszka Matuszewskiego. Wydarzenie było swoistym wyrazem podziękowania dla wszystkich, którzy przyłączyli się do walki o zdrowie dzieci.

Przewiń w dół aby czytać dalejKoncert otworzył występ Franka Matuszewskiego. Wykonane przez chłopca utwory wzruszyły tłumnie zgromadzoną na sali publiczność oraz jego nauczyciela Gabriela Zielaka.

Następnie na scenie zaprezentowały się zespół taneczny "Ananasy" ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie, chór Vox Singers, oraz Paweł Pilichowicz.

W przerwie koncertu odbyła się licytacja fantów, z których dochód zostanie przekazany na dalszą rehabilitację głównych bohaterów sobotniego wieczoru.

Wydarzenie zakończył pokaz akrobatyczny grupy Duo Claudio oraz koncert zespołu Bram.

Pomysłodawczynią wydarzenia i jego główną organizatorką była pani Wiesława Radecka.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Autor, 11 grudnia 2017
GRATULUJĘ POMYSŁU I REALIZACJI. PANI WIESŁAWO JEST PANI UOSOBIENIEM WIELKOŚCI WŚRÓD MALUCZKICH.
Popularny: 1800 odsłonInformacje11 grudnia 2017, 00:05,

Od nowego roku Sanniki będą miastem. Mieszkańcy mają pewne obawy

Od nowego roku Sanniki będą miastem. Mieszkańcy mają pewne obawy

Za niecały miesiąc, 1 stycznia 2018 roku decyzją Rady Ministrów miejscowość Sanniki uzyska prawa miejskie.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Na sesji rady gminy, która odbyła się w lutym tego roku radni jednogłośnie opowiedzieli się za przyjęciem uchwały w sprawie przygotowania konsultacji odnośnie nadania statusu miasta liczącej ponad 2 000 mieszkańców miejscowości.

Część mieszkańców obawia się jednak, że wraz ze zmianą statusu miejscowości zwiększą się koszty życia w Sannikach. "Woda wiem, że wszędzie droższa jest w ościennych gminach. U nas narazie nie wiadomo" - powiedziała reporterowi TVP3 Warszawa jedna z mieszkanek.

Obawy mieszkańców stara się rozwiać wójt gminy Sanniki Gabriel Wieczorek. Jak informuje - uzyskanie praw miejskich zwiększy rozwój miejscowości i możliwość realizacji nowych inwestycji, ale nie wpłynie negatywnie na budżet domowy mieszkańców.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec, 4 stycznia 2018
Ambicją szanownego Wieczorka jest zostanie burmistrzem. Tyle w temacie. Pozdrawiam.
Dodaj ogłoszenie