Artykuł partnerskiPopularny: 500 odsłon7 października, 07:47,

Zalety zakupu mieszkania w Warszawie

Zalety zakupu mieszkania w Warszawie

Zakup mieszkania w Warszawie to cały czas szansa na dobrą inwestycję. Wybór odpowiedniej lokalizacji to ważny aspekt, wpływający na komfort życia domowników. Coraz większym zainteresowaniem osób poszukujących miejsca dla siebie i rodziny, cieszą się nowe, atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe na Bemowie.


Udostępnij 10
Nowe inwestycje na Bemowie, znacznie rozszerzają ofertę mieszkań

Komfort i jakość życia w Warszawie

Życie w Warszawie ma swoje zalety, z których codziennie korzysta około 2 miliony osób. Warszawiacy oraz ludzie zamierzający osiedlić się w stolicy, doceniają miasto m.in. za dobrą infrastrukturę i sprawną komunikację miejską. Dzięki niej, mieszkańcy wszystkich dzielnic zyskują dostęp do bogatej stołecznej oferty biznesowej, edukacyjnej i kulturalno-sportowej. Bardzo dobrze pod kątem komunikacji z innymi częściami miasta wygląda Bemowo. Położenie w zachodniej części Warszawy daje oddech od zgiełku i tempa życia charakterystycznego dla dzielnic centralnych. Ponadto, bliskość tras S7 i S8 pozwala na szybki dojazd np. na lotnisko Chopina oraz do innych dzielnic Warszawy. Jednocześnie, mieszkanie na Bemowie to zaledwie około 20 minut komunikacją miejską do centrum.

Infrastruktura na Bemowie

Kupując mieszkanie na warszawskim Bemowie, zyskujemy dostęp do bogatej infrastruktury dzielnicy. Do dyspozycji mieszkańców dostępne są liczne żłobki, przedszkola i szkoły. W okolicy znajdują się także różnorodne punkty usługowo-handlowe, Galeria Handlowa Bemowo oraz Centra Handlowe na pobliskiej Woli. Pod tym kątem infrastruktura na Bemowie, jest znacznie bardziej zaawansowana niż ma to miejsce w przypadku rozwijających się dzielnic, w których cały czas brakuje istotnych dla mieszkańców udogodnień. Interesująco prezentuje się również oferta rekreacyjna dzielnicy. Zielone centrum Bemowa, czyli Park Górczewska to ponad 20 hektarów terenów idealnych na piknik, spacer lub trening. Na zróżnicowanym terenie paku znajdują się boiska do gry w piłkę, place zabaw oraz efektowny amfiteatr Bemowskiego Centrum Kultury.

Dobra inwestycja na przyszłość

Życie w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy z szybkim dojazdem do centrum Warszawy wydaje się idealnym rozwiązaniem. Bezpieczna prognoza wzrostu cen nieruchomości na rynku warszawskim sprawia, że zakup nowego mieszkania na Bemowie, wydaje się też pewną inwestycją. Atrakcyjność dzielnicy podnosi dodatkowo fakt budowy II linii metra, która będzie przebiegać również przez Bemowo. Jak wynika z doświadczenia warszawskiego rynku nieruchomości, mieszkania zlokalizowane w pobliżu funkcjonującego metra zyskują na wartości. Taki trend można było obserwować po otwarciu I linii miejskiej kolei podziemnej. W związku z tym podobnej reakcji rynku można spodziewać się za kilka lat, po otwarciu Bemowskiego odcinka.

Nowe inwestycje na Bemowie, znacznie rozszerzają ofertę mieszkań na sprzedaż w tej części Warszawy. Kupujący mają szansę na zakup lokali w nowoczesnych, komfortowych budynkach, których architektura wyraźnie upiększa okolice. Atrakcyjne budownictwo w połączeniu z dostępem do metra rokują pozytywnie dla tego typu inwestycji.

autor/źródło: profbud.info

Napisz komentarz

Popularny: 2100 odsłonInformacje7 października, 07:36,

XIV festiwal Od Kujawiaka do Oberka

W niedzielę (6 października br.) w hali sportowej w Łącku odbył sie XIV Festiwal Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej "Od Kujawiaka do Oberka" zorganizowany przez Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego.


Udostępnij 15
Regionalne święto folkloru zakończył koncert zespołu Brathanki

Od południa na ponad 50 stoiskach można było spróbować tradycyjnych potraw regionalnych oraz zakupić różnorodne rękodzieła. Głównym punktem imprezy był przegląd regionalnych zespołów ludowych. 

Na scenie zaprezentowało się 8 zespołów:  Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Szczawin Kościelny, Kapela Nas Troje, zespół Melodia, Szkolny Zespół Pieśni i Tańca Promyki Lucienia, zespół Teraz My, zespół Kamieniaki ze szkoły Podstawowej w Nowym Kamieniu, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łąckiej, Zespół Regionalny Sanniki.

W kategorii przeglądu muzycznego jury postanowiło nie przyznawać miejsc, każda grupa została nagrodzona symboliczną nagrodą pieniężną. Kolejnym punktem festiwalu było rozstrzygnięcie konkursów na najlepsze regionalne produkty żywnościowe oraz na najlepsze stoisko wystawiennicze.

Przeczytaj też: Mazowsze i Wolna Niepodległa w sercach mieszkańców Gostynina [ZDJĘCIA]

Festiwal zakończył koncert zespołu Brathanki. Grupa zagrała swoje największe przeboje m.in.: "Czerwone Korale", "Siebie dam po ślubie" oraz "W kinie w Lublinie", a charyzmatyczna wokalistka Agnieszka Dyk zachęcała do współnego śpiewu oraz tańca.

Wyniki:

- Najciekawsze stoisko wystawiennicze
1. Koło Gospodyń Wiejskich "Razem" w Zaborowie Starym
2. Ida Zajączkowska
3. Koło Gospodyń Wiejskich "Aktywna Kobieta" z Zaździerza
- Najlepsza nalewka
1. Elżbieta Wiśniewska - nalewka z dzikiej róży
2. Jadwiga Śniechowska - śliwowica
3. Koło Gospodyń Wiejskich "Aktywna Kobieta" z Zaździerza - nalewka z czeremchy
- Najlepszy wypiek
1. Aniela Sielaczek - pączusie babuni
2. Emil Filiński - chleb wiejski
3. Mirosława Bednarczyk - jagodzianki
- Najlepsza potrawa
1. Agnieszka Stańczak - kalafior pod bekonem
2. Ewelina Przygocka - paszteciki
3. Przemysław Sztorbowski - pasztet z królika z żurawiną

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie