Popularny: 3400 odsłonInformacje11 stycznia 2018, 10:45,

Zamaskowani bandyci napadli na konwój

Zamaskowani bandyci napadli na konwój

Do zuchwałej kradzieży doszło dziś rano w Płocku. Około godziny 7.30 na ulicy Podlaskiej zamaskowani złodzieje napadli na konwój przewożący pieniądze.

Przewiń w dół aby czytać dalejSprawcy,którzy przyjechali na miejsce zdarzenia autem marki Lublin obezwładnili konwojentów, ukradli gotówkę, po czym wsiedli do auta marki Opel Vectra i odjechali w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze nie podają wartości skradzionej kwoty pieniędzy.

Policja poszukuje napastników oraz apeluje o informacje do osób, które były świadkami zdarzenia - informuje serwis onet.pl

- Podczas przewożenia pieniędzy przez firmę konwojową samochodem marki Skoda Fabia, nieznani sprawcy poruszający się samochodem marki Lublin, który jak się okazało pochodził z kradzieży, spowodowali kolizję z samochodem konwojentów, po czym prawdopodobnie 2 zamaskowanych sprawców obezwładniło konwojentów. Następnie ukradli przewożoną kasetkę z pieniędzmi - wyjaśni Krzysztof Piasek rzecznik płockiej policji.


Napisz komentarz

Popularny: 700 odsłonInformacje11 stycznia 2018, 10:20,

Ferie zimowe na sportowo

Ferie zimowe na sportowo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie oraz Miejski Ośrodek Sportów Wodnych i Zimowych w Gostyninie zapraszają w terminie od 12.01,2018r. do 28.01.2018r. na zajęcia sportowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży z terenu Gostynina.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Nasze pociechy mogą spędzać czas wolny na pływalni miejskiej czy hali sportowej i wziąć udział np. w zajęciach treningowych w piłce nożnej, piłce ręcznej czy piłce koszykowej.

Organizatorzy zwracają uwagę, że wejście na zajęcia odbywa się 15 minut przed godziną rozpoczęcia, a także, że obowiązuje strój i obuwie sportowe. Natomiast zgłoszenia do zajęć odbywają się w dniu zawodów przed rozpoczęciem konkursów.

Szczegóły znajdują się w załączniku.

Ferie - plan zajęć


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie