InformacjeGorący temat (3400 odsłon)

Zamaskowani bandyci napadli na konwój


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

konwój napad Płock

Do zuchwałej kradzieży doszło dziś rano w Płocku. Około godziny 7.30 na ulicy Podlaskiej zamaskowani złodzieje napadli na konwój przewożący pieniądze.


Sprawcy,którzy przyjechali na miejsce zdarzenia autem marki Lublin obezwładnili konwojentów, ukradli gotówkę, po czym wsiedli do auta marki Opel Vectra i odjechali w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze nie podają wartości skradzionej kwoty pieniędzy.

Policja poszukuje napastników oraz apeluje o informacje do osób, które były świadkami zdarzenia - informuje serwis onet.pl

- Podczas przewożenia pieniędzy przez firmę konwojową samochodem marki Skoda Fabia, nieznani sprawcy poruszający się samochodem marki Lublin, który jak się okazało pochodził z kradzieży, spowodowali kolizję z samochodem konwojentów, po czym prawdopodobnie 2 zamaskowanych sprawców obezwładniło konwojentów. Następnie ukradli przewożoną kasetkę z pieniędzmi - wyjaśni Krzysztof Piasek rzecznik płockiej policji.

Tematy:konwójnapadPłock

Sprawdź też: Internet GostyninFryzjer męski GostyninPedicure Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Ferie zimowe na sportowo
Ferie zimowe na sportowo
Ferie zimowe na sportowo

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij