Popularny: 900 odsłonInformacje9 września, 07:07,

Zamiast grzybów są śmieci. Dzikie wysypisko przy ścieżce Osada-Zalew Piechota

Śmieci wyrzucane do lasu lub pozostawiane przy drodze są problemem z którym miasto oraz gmina Gostynin borykają się już od lat. Jedno z takich nielegalnych wysypisk ujawnił pan Klaudiusz. Zdjęcia zamieścił na lokalnej grupie społecznościowej.


Udostępnij 29
Śmieciarze nadal grasują w gostynińskich lasach


"Śmieciarze nadal grasują w gostynińskich lasach" - pisze oburzony. Śmieci znalazł przy ścieżce Osada-Zalew Piechota. Jak powiedział portalowi gostynin.info - śmieci są w tym miejscu wyrzucane regularnie, mnie j więcej co miesiąc.

Wśród odpadów znajdują się worki ze śmieciami komunalnymi, wiadra, donice, opakowania, odpady budowlane, czasem nawet sprzęty elektroniczne. "Jakiś czas temu została zorganizowana społeczna akcja sprzątania tego terenu, jednak jak widać na marne" - dodaje.

Post pana Klaudiusza wywołał dyskusje wśród użytkowników grupy:
"Zamiast grzybów są śmieci" - pisze pani Alicja.
"Tak to jest jak płacimy za śmieci nie małe pieniądze a i tak nie wszystko jest zabieranie. Bo za nie które trzeba płacić oddzielnie i to nie mało masakra!!!" - tłumaczy pan Patryk.
"Może za śmieci za duże podwyżki ale bez przesady... Kary normalnie powinni walić. Kiedyś pamiętam że chodzili przeszukiwali takie wory w celu recept ,pism z poczty itp aby dojść do właściciela takich wysypisk a teraz to nie wiem ale może coś by tam się znalazło żeby trafić do takich ludzi" - podpowiada pani Malwina.
"Tam od paru lat wyrzucane są odpady trzeba ustawić fotopułapkę" - wtóruje pani Krystyna.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

xxxx, 9 września
w tych okolicach trzeba zacząć od ogródków działkowych.
Popularny: 600 odsłonInformacje9 września, 07:25,

Trampkarze Mazura zgarnęli kolejne 3 punkty

Jest drugie zwycięstwo trampkarzy Mazura Gostynin w 1 Lidze Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Mariana Golatowskiego wygrali 6:3 w sobotę, 7 września 2019 r. z drużyną MOSiR II Mińsk Mazowiecki.


Udostępnij 14
Oby tak dalej!

Mazur zagrał bardzo walecznie, goście w drugiej połowie próbowali doprowadzić do wyrównania - wynik 4:1 zmienił się na 4:3 - na szczęście po dwóch bramkach Macieja Gajewskiego rywale nie zdołali odebrać punktów.

1 Liga Wojewódzka Trampkarz U-15 - 5 kolejka:

Mazur Gostynin - MOSiR Mińsk Mazowiecki 6:3

Przeczytaj też: Wygrana po ciężkim boju. Mazur przegrywał 0:2 i wygrał 4:2! [VIDEO]

bramki: 24' 46' 49' Igor Solarski, 77' 80+2'' Maciej Gajewski, 32' Konrad Milczarek - 20' Patryk Gruszczyński, 55' Aleksander Dzięcielewski, 68' Mateusz Grajda

Mazur: Kacper Figaszewski - Adrian Sarniak, Maksymilian Koprucki, Oskar Wiliński, Jakub Rutkowski, Jakub Bugdał, Igor Solarski, Maciej Gajewski, Albert Smyczyński, Konrad Milczarek, Oliwier Olszanowski; trener: Marian Golatowski

Ławka rezerwowych: Jakub Wysocki, Oliwier Grabarczyk, Krystian Różycki, Dawid Fafiński, Michał Cichocki, Mateusz Pieniążek, Adrian Leśniewski

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie