Popularny: 5800 odsłonInformacje23 września, 09:43,

Zbiórka dla pogorzelców z Sierakowa


Pomoc w odbudowie gospodarstwa po pożarze

W serwisie zrzutka.pl została zorganizowana zbiórka dla rodziny z Sierakowa (gm. Gostynin), która w pożarze straciła dorobek życia."Trudno wyobrazić sobie co przeżywają Nasi sąsiedzi. Znamy ich i wiemy, że są bardzo pracowitymi ludźmi. Ta tragedia wstrząsnęła całą naszą społecznością. W kilka chwil stracili większą część dorobku całego życia. Chcielibyśmy im trochę pomóc ponieważ straty są ogromne, a odszkodowanie pokryje tylko częściowo odbudowę spustoszenia.

Pożar strawił magazyny i garaże o łącznej powierzchni 1100 m2.

Spłonęły: samochód ciężarowy, ciągnik rolniczy, wózek widłowy, suszarnia, siewnik i czyszczalnia do zboża, żmijka oraz mnóstwo sprzętu potrzebnego do funkcjonowania w gospodarstwie. Pożar strawił materiał siewny, nawozy, zbiornik z paliwem. Uległ zniszczeniu silos ze zbożem. Pod wpływem temperatury roztopiły się plastiki na opryskiwaczach, prasie czy siewnikach w budynku oddalonym od centrum pożaru. Od wysokiej temperatury uległo zniszczeniu ocieplenie budynku znajdującego się w pobliżu.

Zachęcamy i bardzo prosimy wszystkich o wsparcie dla Nich. Jeśli ktoś nie może wesprzeć finansowo niech chociaż udostępni tę zrzutką aby dotarła do jak największej liczby osób." - czytamy w opisie zbiórki.

Link do zbiórki: Pomoc w odbudowie gospodarstwa po pożarze

 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Cimoszewicz, 23 września
Trzeba było się ubezpieczyć.
Dodaj ogłoszenie