Popularny: 2400 odsłonInformacje7 września, 16:27,

Zderzenia czołowe na ul. 18 Stycznia. Dwie kobiety trafiły do szpitala

Zderzenia czołowe na ul. 18 Stycznia. Dwie kobiety trafiły do szpitala

Udostępnij 9
Policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, że prawdopodobną przyczyną wypadku drogowego było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu

Policjanci gostynińskiej drogówki wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do zdarzenia doszło w sobotę na skrzyżowaniu ulic Kolejowa z 18- Stycznia w Gostyninie. Do szpitala trafiły dwie osoby.W minioną sobotę o godzinie 20 Gostyninie na skrzyżowaniu ulic Kolejowa z 18-go Stycznia doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodów osobowych kia i volkswagen. Policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, że prawdopodobną przyczyną wypadku drogowego było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu 18 - letniemu kierującemu volkswagenem który poruszał się ulica 18-go Stycznia  przez 47 - letniego kierującego pojazdem kia wyjeżdżającego z ulicy Kolejowej.

Do szpitala, karetką pogotowia został przetransportowani dwie pasażerki pojazdu volkswagen. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Dalsze czynności w sprawie prowadzić będą gostynińscy policjanci.

Zdjęcia nadesłane przez czytelnika

autor/źródło: KPP Gostynin

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie