Popularny: 3000 odsłonInformacje6 kwietnia, 16:52,

Sekretarz Miejski Hanna Adamska informuje o zgłaszaniu kandydatów do Komisji Wyborczych

Sekretarz Miejski Hanna Adamska informuje o zgłaszaniu kandydatów do Komisji Wyborczych

Udostępnij 45
Termin zgłaszania kandydatów upływa w piątek

W związku z ograniczonym dostępem do Urzędu Miasta dla klientów informuję, że pełnomocnicy komitetów wyborczych lub osoby przez nich upoważnione mogą składać zgłoszenia kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych w formie skanów, za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz pocztą tradycyjną do dnia 10 kwietnia 2020 r. do godz. 12.00.W przypadku zgłoszeń dokonywanych w formie skanu oryginały zgłoszeń należy przesłać również pocztą tradycyjną.

Wszelkie informacje w sprawie zgłoszeń do komisji są udzielane pod nr telefonu 601 228 335, zgłoszenia drogą elektroniczną można przesyłać na adres um@gostynin.pl

Hanna Adamska
Sekretarz Miejski

Koronawirus wywołujący chorobę COVID-19 jest wysoce zaraźliwym patogenem przenoszącym się drogą kropelkową i można się nim zarazić poprzez przebywaniu w pobliżu osób chorych, które kichaja lub kaszlą. Wirusem SARS-CoV-2 można zarazić się równiez poprzez kontakt z przedmiotami, które dotykał zakażony (np. klamki, poręczy, guziki w windzie).

Badania wykazały, że koronawirus w powietrzu może unosić się do trzech godzin, na  papierze - karty do głosowania dobę, a na powierzchniach metalowych takich jak klamki od dwóch do trzech dni.

Podstawowym środkiem chroniącym przed zakażeniem jest higiena rąk (częste mycie wodą z mydłem lub dezynfekcja środkiem na bazie alkoholu) oraz unikanie dużych skupisk ludzi, Jeśli to możliwe, w kontaktach z innymi osobami należy zachować odległość co najmniej 2 metrów.

autor/źródło: UM Gostynin / ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Tęsknoty, 14 kwietnia
POKO domaga się wprowadzenia stanu wyjątkowego, tak jak na Węgrzech. Wtedy przez najbliższe lata nie byłoby żadnych wyborów. Pozwoliłoby to m.in. zlikwidować rosyjskie i niemieckie środki masowej propagandy, jak choćby TVN, Gaz Wyb czy onet.de.
Julka, 14 kwietnia
Kalinowski, Adamska, rada Miasta, niech oni zasiądą w komisjach, a kiedy maseczki dla mieszkańców
kiks, 12 kwietnia
prrzeciez oni maja ludność gdzies zawsze tak było jest i będzie ..w innych powiatach ,gminach pomagają ludziom wójtowie ,burmistrz,itp daja maski za darmo itp. a w gostyninie no proszę tylko im wybory w glowie
Dodaj ogłoszenie