Popularny: 800 odsłonInformacje7 października 2019, 12:31,

Zła praca tarczycy i czynniki które na to wpływają - bezpłatne warsztaty

Zła praca tarczycy i czynniki które na to wpływają - bezpłatne warsztaty

Udostępnij 11
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny

Gabinet Medycyny Kwantowej MED-KWANT, Gostynin ul.Parkowa 12 zaprasza na bezpłatne warsztaty-z tematu: Zła praca tarczycy i czynniki które na to wpływają.Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 793 856 919. Warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu po 1 godzinie.W związku z tym, iż rozpoczęła się pora roku w której synteza przezskórna słonecznej witaminy życia D3 jest już niemożliwa, zapraszam także do gabinetu na ANALIZĘ KWANTOWĄ BIOREZONANSU MAGNETYCZNEGO, gdzie w sposób bezinwazyjny można pozyskać wiedzę o kondycji organizmu, poziomie witamin i minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów oraz cukru lipidów i kolagenu.

Kwantowy Rezonans Magnetyczny działa w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpendancji. Zebrane przez urządzenie informacje obejmują: układ krążenia i naczyń mózgowych, funkcje przewodu pokarmowego, jelit, wątroby i pęcherzyka żółciowego, stan flory bakteryjnej, trzustki, nerek, płuc.Podaje też informacje o stanie mózgu, tarczycy, skóry, układu kostnego, hormonalnego, rozrodczego i odpornościowego.

Ponadto z raportów dowiesz się jaka jest gęstość mineralna kości. Analiza kwantowa odpowie również na pytanie ile jest toksyn i metali ciężkich w organizmie.Ta wiedza pozwoli na dobranie indywidualnej suplementacji, czyli organizm dostanie te składniki których mu brakuje i które w następstwie przewlekłych i nie wykrytych niedoborów mogą powodować poważne schorzenia.

Są to przyczyny chorób których się nie sprawdza,ponieważ pojedyncze analizy z krwi są bardzo kosztowne a potrzeba ich bardzo dużo żeby określić stan organizmu.

certyfikowany analityk
Anna Roszak

autor/źródło: Anna Roszak

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie