Informacje

Znakomity sezon Katarzyny Pakulskiej


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

Katarzyna Pakulska

7 października w Ciekotach, małej wsi w gminie Masłów pod Kielcami, odbyła się finałowa edycja świętokrzyskiego cyklu Mtbcross Maraton. Tego dnia nasza kolarka odpuściła start z powodu problemów zdrowotnych po Mistrzostwach Polski, jednak jak twierdzi - "mogłam pozwolić sobie na taką decyzję".


Koniec sezonu startowego to okres podsumowań, których dokonała Katarzyna Pakulska:

"Ten sezon rozpoczęłam 2 kwietnia zwycięstwem na pierwszym etapie tego cyklu i zwycięstwem w całej klasyfikacji generalnej całego cyklu ten sezon kończę. Wyścigi na tych trasach to kwintesencja prawdziwego kolarstwa górskiego. W przyszłym sezonie z pewnością tam wrócę, ale już na najdłuższy dystans Master.

Podsumowując: 6 miesięcy ścigania, ponad 20 wyścigów i każdy zakończony miejscem na podium. Koszulki Mistrza Polski XC i w maratonie MTB, srebro w Drużynowych Mistrzostwach Polski, zwycięstwo w górskiej etapówce Korony Świętokrzyskiej , pierwsze miejsca w klasyfikacjach generalnych Vienna Life Lang Team Maraton  i Mtbcross Maraton.

To był bardzo udany sezon, najlepszy w mojej karierze. Teraz jednak czas na odpoczynek i cieszenie się jazdą na rowerze. Przede mną 3 tygodnie luźnych treningów i przejażdżek, a już od 1 listopada przygotowania do kolejnego sezonu startowego."

Tematy:Katarzyna Pakulska

Sprawdź też: Fizjoterapeuci, rehabilitacja GostyninWymiana opon GostyninTelefon Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Galerie zdjęć


Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij