1600 odsłon Informacje 17 października 2017, 10:26,

Znamy zwycięzców konkursu fotograficznego „Przyroda gostynińska w obiektywie”


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Do konkursu złożonych zostało, po wstępnej selekcji dokonanej w szkołach 251 sztuk fotografii, wykonanych przez 124 uczniów.



W dniu 11.10.2017r. w Starostwie Powiatowym w Gostyninie zebrała się Komisja w sprawie oceny prac – fotografii przedstawionych przez uczniów szkół z terenu powiatu gostynińskiego. 

Nagrodzono:

I kategoria – Szkoły podstawowe. Spośród 65 autorów, którzy złożyli 135 szt. zdjęć. Przyznano:
I miejsce – Amelia Kowalczyk SP Nr 3 Gostynin
II miejsce – Jakub Kiełbasa SP Pacyna
III miejsce – Kacper Orłowski SP Sokołów

Wyróżnienia przyznano:
1. Justyna Pasikowska SP Sierakówek
2. Oliwia Debich SP Nr 5 Gostynin
3. Klaudia Tyszkiewicz SP Zwoleń

II kategoria – Szkoły gimnazjalne. Spośród 25 autorów, którzy złożyli 50 szt. zdjęć Komisja konkursowa wyłoniła:
I miejsce – Gabriela Kozłowska Gimnazjum Pacyna
II miejsce – Dagmara Orlik Gimnazjum Sanniki
III miejsce – Julia Felczak Gimnazjum Pacyna

Wyróżnienia przyznano:
1. Dominika Ambroziak Gimnazjum Szczawin Kościelny
2. Wiktoria Kicka SP Nr 3 Oddział Gimnazjalny 
3. Justyna Murawska Gimnazjum Lucień

III kategoria – Szkoły średnie. Spośród 34 autorów, którzy złożyli 76 szt. zdjęć Komisja konkursowa przyznała:
I miejsce – Paulina Dymon ZS Gostynin
II miejsce – Patrycja Staniszewska GCE Gostynin
III miejsce – Renata Szewczyk LO Gostynin

Wyróżnienia przyznano:
1. Magdalena Kołodziejska LO Gostynin
2. Antoni Korajczyk LO Gostynin
3. Oliwia Sierakowska LO Gostynin

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf
Tematy:

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie