Znamy zwycięzców konkursu fotograficznego „Przyroda gostynińska w obiektywie”
Do konkursu złożonych zostało, po wstępnej selekcji dokonanej w szkołach 251 sztuk fotografii, wykonanych przez 124 uczniów.
W dniu 11.10.2017r. w Starostwie Powiatowym w Gostyninie zebrała się Komisja w sprawie oceny prac – fotografii przedstawionych przez uczniów szkół z terenu powiatu gostynińskiego.
Nagrodzono:
I kategoria – Szkoły podstawowe. Spośród 65 autorów, którzy złożyli 135 szt. zdjęć. Przyznano:
I miejsce – Amelia Kowalczyk SP Nr 3 Gostynin
II miejsce – Jakub Kiełbasa SP Pacyna
III miejsce – Kacper Orłowski SP Sokołów
Wyróżnienia przyznano:
1. Justyna Pasikowska SP Sierakówek
2. Oliwia Debich SP Nr 5 Gostynin
3. Klaudia Tyszkiewicz SP Zwoleń
II kategoria – Szkoły gimnazjalne. Spośród 25 autorów, którzy złożyli 50 szt. zdjęć Komisja konkursowa wyłoniła:
I miejsce – Gabriela Kozłowska Gimnazjum Pacyna
II miejsce – Dagmara Orlik Gimnazjum Sanniki
III miejsce – Julia Felczak Gimnazjum Pacyna
Wyróżnienia przyznano:
1. Dominika Ambroziak Gimnazjum Szczawin Kościelny
2. Wiktoria Kicka SP Nr 3 Oddział Gimnazjalny
3. Justyna Murawska Gimnazjum Lucień
III kategoria – Szkoły średnie. Spośród 34 autorów, którzy złożyli 76 szt. zdjęć Komisja konkursowa przyznała:
I miejsce – Paulina Dymon ZS Gostynin
II miejsce – Patrycja Staniszewska GCE Gostynin
III miejsce – Renata Szewczyk LO Gostynin
Wyróżnienia przyznano:
1. Magdalena Kołodziejska LO Gostynin
2. Antoni Korajczyk LO Gostynin
3. Oliwia Sierakowska LO Gostynin
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!