Popularny: 6500 odsłonInformacje12 marca 2017, 14:53,

Zobacz pokaz pięknych sukni ślubnych na zamkowych targachNa Zamku Gostynińskim trwają 3. Targi Ślubne. Hasło tegorocznej imprezy brzmi: „Spełnianie Waszych marzeń to nasza pasja”.Jeśli podjęliście już państwo decyzję o zawarciu związku małżeńskiego i chcecie, by był to dla Was dzień absolutnie wyjątkowy to blisko 30 wystawców postara się spełnić wasze marzenie.

Na przyszłych nowożeńców czekają m.in.: fotografowie, kamerzyści, specjaliści od makijażu, firmy cateringowe.

Zamkowa kuchnia na tegoroczną edycję Targów Ślubnych przygotowała nowe potrawy, których można było skosztować w trakcie imprezy. Agencja Rozwoju i Promocji Zamek przygotowała również bogatą ofertę związaną z organizacją wesel i ślubów w plenerze oraz wyprzedaż last minute ostatnich wolnych terminów weselnych w 2017 roku.

Duże zainteresowanie na trwających dzisiaj targach wzbudził wspólny pokaz męskich kreacji oraz sukien ślubnych przygotowany wspólnie przez Salon Mody Męskiej Tom Teks oraz Agnieszki Butik.

W trakcie targów prowadzona jest zbiórka pieniędzy z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie Amelki Borkowskiej.

Kolejny pokaz sukien ślubnych zaplanowany jest na godzinę 17.00. a spóźnialskim przypominamy, że targi trwają do godziny 18.00.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

2016, 17 marca 2017
W takim razie udanego wesela, wielu wspólnie przeżytych lat w zdrowiu i wzajemnym wspieraniu się , poczucia humoru i radosnych chwil.
Annka, 16 marca 2017
Byłam, widziałam, zamówiłam:) I już nie mogę się doczekać na zdjęcia w Ogrodzie w Jordanowie na weselu :)
Dodaj ogłoszenie