Popularny: 700 odsłonInformacje2 czerwca, 10:56,

Zwiększony limit gości na weselach. Kolejny etap luzowania obostrzeń

Zwiększony limit gości na weselach. Kolejny etap luzowania obostrzeń

Zobacz listę zmian

Od 6 do 25 czerwca rząd przywraca możliwość funkcjonowania sal zabaw dla najmłodszych z obowiązującym limitem jednej osoby na 15 m2; od 6 czerwca zwiększony zostanie też limit osób mogących uczestniczyć w weselach i zgromadzeniach publicznych do 150 osób - poinformował szef MZ Adam Niedzielski.Minister zdrowia na środowej konferencji prasowej dotyczącej luzowania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa poinformował o przywróceniu możliwość organizowania tradycyjnych targów, konferencji, wystaw z limitem 1 osoba na 15 m. kw.

"Kolejnym elementem, gdzie również będzie obowiązywał limit jednej osoby na 15 m2 to są sale zabaw - mówię tu o salach zabaw dla naszych najmłodszych, dla dzieci. One były do tej pory zamknięte. Tu przywracamy możliwość ich funkcjonowania z normatywem, który dotyczy całej tej branży eventowej" - powiedział Niedzielski.

Poinformował również o zmianach, jeśli chodzi o imprezy i zgromadzenia. "Mówimy tu o weselach, oczywiście o zgromadzeniach też publicznych. Od 6 czerwca zwiększamy ten limit do 150 osób. Do tej pory ten limit wynosił 50 osób" - dodał minister zdrowia. 

autor/źródło: PAP / foto: Twitter Ministerstwo Zdrowia

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

galant, 4 czerwca
na weselach można już tańczyć
Gregor, 2 czerwca
Hahaha limity jak za komuny
Dodaj ogłoszenie