700 odsłon Informacje 21 kwietnia 2015, 12:10,

2. miejsce Kasi Pakulskiej na otwarcie sezonu


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W niedzielę 19 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się II edycja cyklu Lotto Poland Bike Marathon. Niebezpieczne odcinki, sztywne podjazdy oraz mnogość technicznych elementów były wielkim wyzwaniem dla dużej ilości zawodników pomimo stosunkowo krótkiej długości trasy - 45 km.



Silny wiatr oraz złe samopoczucie dało się we znaki również naszej kolarce, która tego dnia odczuwała dyskomfort. Nie poddała się jednak i większą część wyścigu jechała u boku swej głównej rywalki. W zdobywaniu coraz lepszej pozycji przeszkodziła drobna kraksa przez która Katarzyna Pakulska nie zdołała odrobić dystansu do liderki wyścigu ostatecznie kończąc wyścig na wysokim 2 miejscu w Open Kobiet i 2 miejscu w kategorii K2. Ze swojej postawy nasza zawodniczka jest bardzo zadowolona - "To dopiero początek sezonu i najważniejsze, że forma idzie w górę."

autor/źródło: ralf
Tematy: kasia pakulska

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie