A-klasa. Pierwsza przegrana Zorzy Szczawin Kościelny

W weekend 17 i 18 września 2022 r. rozegrano 4 kolejkę piłkarskiej Keeza A-Klasy.

Huragan Bodzanów - Zorza Szczawin Kościelny 4:2 (2:1)
bramki dla Zorzy: Michał Maciak 41', Jarosław Durka 51'

Relacja z fanpage Zorzy Szczawin:

Kolejne wyjazdowe spotkanie naszych seniorów. Tym razem nie udało się przywieźć kolejnych 3 punktów do Szczawina.

Tego dnia Huragan zaprezentował się lepiej od Nas zwłaszcza w końcowym fragmencie spotkania i to on wygrał nerwowa końcówkę przy stanie 2:2 tym samym cały mecz.

Nasz skład w miarę optymalny ,choć zabrakło naszego kapitana Pawła Machały w środku pola. Brak Pawła jednak miał duży wpływ na grę naszego zespołu w ofensywie jak i defensywie. Huragan po pół godzinie prowadził 2:0. Przy tym stanie w pierwszej połowie z ławki wszedł nasz najlepszy strzelec Michał Maciak który był zawieszony na 2 spotkania po meczu z Wichrem. Odrazu wpisał się na listę strzelców. Po pierwszej połowie łapiemy kontakt z Huraganem i konczymy pierwszą część wyniki 2:1 dla Bodzanowa.

W drugiej części spotkania zaraz na początku jeden z naszych zawodników zostaje faulowany w polu karnym. Do piłki podchodzi Jarek Durka pewnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy. Mamy remis!

Trzeba to przyznać ,wtedy już poszliśmy Vabank. Tak samo KS Huragan Bodzanów. Żadnej z ekip remis nie satysfakcjonował, w naszym zespole kilka roszad personalnych i ustawienia przeszliśmy na grę 3 obrońcami aby wzmocnić siłę ataku. Jednak ta taktyka nie przeniosła się na bramki z przodu. Huragan był bezlitosny , przy tym mając sporo szczęścia w końcówce strzelając 2 zwycięskie bramki. My go nie mieliśmy, mimo paru dogodnych sytuacji.

Gratulujemy Huraganowi i życzymy powodzenia !

Nie zmienia to faktu, że po 4 spotkaniach mamy 9pkt w tabeli. Naprawdę przy tym składzie personalnym w jakim wystąpilismy w tych meczach, uważamy że to dobry wynik na starcie rozgrywek A Klasy.

Panowie , nie poddajemy się była walka i zostawione serducho na placu gry i to się liczy

Gramy dalej swoje

Skład: Adamski- Gromczewski Joński Morawski(C) , Jóźwiak- Lewandowski,Durka, A.Józwik, Jankowski, Szwejkowski- E.Kowalewski

Zagrali : Stasiak , Maciak , Stępień, A.Matusiak

Ławka: Markiewicz, Kraśkiewicz

Trener: Artur Gołębiewski

Lwówianka Lwówek - Błyskawica Lucień 2:4 (1:2)
bramki dla Lwówianki: Adam Baranowski 23', Jan Kossakowski 56'
bramki dla Błyskawicy: Mateusz Jagodziński 20', Dominik Rydzewski 26' 50', Piotr Krzysztofiak 99'

Wisła Płock - Szopen Sanniki 3:0 (0:0)