Popularny: 9000 odsłonInformacje6 lipca 2017, 14:56,

Adam Matyszewski nowym kandydatem na dyrektora SP3 w Gostyninie

Adam Matyszewski nowym kandydatem na dyrektora SP3 w Gostyninie


Z nieoficjalnych informacji, jakie uzyskał nasz portal wynika, iż od września nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie może być Adam Matyszewski.W wyniku przeprowadzonego konkursu Adam Matyszewski, dotychczasowy dyrektor  I LO PUL w Gostyninie został wybrany na kandydata na dyrektora SP3 w Gostyninie i zastąpi wieloletniego dyrektora placówki z ulicy Bema  Stanisława Wróblewskiego.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Nieświadomy tragedii, 8 lipca 2017
Obejrzałem sesje rady gminy i jestem przerażony Panią Fijałkowską - tragedia nawet jednego zdania nie potrafiła poprawnie powiedzieć, to chyba jakiś żart.Kto dał jej to stanowisko, jak gołębica nie umie mówić to niech sobie napisze i czyta jeśli potrafi.
Rodzic, 7 lipca 2017
Konkurs to za dużo powiedziane, niech powiedzą jakie atutuly tego nieznanego człowieka zadecydowały że to on wygrał. Śmieszne. Najlepiej popsuć wSzyszko co dobrze działa.
konfucjusz, 7 lipca 2017
Gdyby były oceniane zdolności merytoryczne i doświadczenie zawodowe to dyrektorem został by Wróblewski,a w tym wypadku na pewno zadziałał czynnik powszechnie znany w U.M. czyli ko......two
Dodaj ogłoszenie