Popularny: 1300 odsłon Informacje 13 marca, 12:44,

Ananaski wyróżnione na prestiżowym konkursie tańca

W sobotę (9 marca br.), już po raz jedenasty MCK w Bełchatowie zaprosiło tancerzy z całego kraju, którzy zapragnęli zaprezentować swoje układy podczas najważniejszego turnieju tańca nowoczesnego oraz współczesnego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 77
Gratulujemy wspaniałym tancerkom!


Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (Re)akcje to cieszący się ogromnym zainteresowaniem turniej, zrzeszający środowisko taneczne z całej Polski. W sumie wystąpiło 60 świetnych zespołów, często laureatów ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych konkursów tanecznych, wśród nich tancerze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.

Ananasy i Ananaski również pokazały swoje umiejętności i zdobyły nowe doświadczenia w swojej ulubionej dziedzinie. Ponadto, jury wyróżniło Ananaski za układ choreograficzny do utworu „Hit the road Jack” przygotowany przez Martę Wiśniewską-Gizę.


Napisz komentarz

Popularny: 800 odsłon Informacje 13 marca, 12:27,

Zapnij pasy, jutro policyjne kontrole

Już jutro, w czwartek mazowieccy policjanci będą prowadzić wzmożone działania ,,Pasy” ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Celem działań jest egzekwowanie od kierujących i pasażerów korzystanie z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy oraz stosowanie urządzeń do przewozu dzieci.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 15
Zapięte pasy bezpieczeństwa potrafią uratować nas od kalectwa, a nawet śmierci

Prawidłowo zapięte pasy bezpieczeństwa potrafią uratować nas od kalectwa, a nawet śmierci. Niezapięte lub zapięte nieprawidłowo niejednokrotnie są przyczyną wysokiej śmiertelności i urazów u ofiar wypadków drogowych. Wiele z zaistniałych zdarzeń drogowych mogłoby się zakończyć tylko zniszczeniami pojazdów, a nie urazami kierujących, czy też pasażerów.

Jednak mimo apeli w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy nie przestrzegają, a wręcz lekceważą obowiązek jakim jest jazda w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Dlatego 14 marca mazowieccy policjanci z Wydziałów Ruchu Drogowego przez cały dzień będą prowadzili wzmożone działania skierowane właśnie na kontrolę obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa, a także przewożenia dzieci zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie