Popularny: 3700 odsłon Informacje 8 marca, 15:47,

Pokaz talentów w SP3. Występ małej akrobatki poruszył wszystkich

W piątek (8 marca br.) w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się pokaz talentów uczniów z klas IV-VII. Ponad 30 małych artystów zaprezentowało swoje zdolności plastyczne, wokalne, instrumentalne, taneczne oraz akrobatyczne.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 84
Gratulacje! Jesteście wspaniali!


Występy oceniało jury w składzie: dyrektor SP3 Adam Matyszewski, Krzysztof Koper, Iwona Markus oraz Katarzyna Lisicka. Dzisiaj nie było przegranych, za względu na niezwykle wysoki poziom, jury postanowiło nagrodzić wszystkich artystów.

"Coś niebywałego i coś niesamowitego. Aniu poruszyłaś całą publiczność. Dziękuję Ci za emocje i łzy wzruszenia" - podsumowała akrobację cyrkową Anii Pospieszyńskiej członkini jury Iwona Markus.

Piątkowe talent show przygotowały panie: Małgorzata Dylewska, Marta Czarnecka, Agnieszka Śniechowska i Agnieszka Golus. Imprezę nagłośnił pan Michał Bartosiak.


Napisz komentarz

Komentarze

2016, 9 marca
extra sprawa taki pokaz talentów.
Natasza Pisarska, 8 marca
Ooo jestem tam ja
Sympatyk, 8 marca
Nie ma jak Trójka! ???? ????
Popularny: 2400 odsłon Informacje 8 marca, 12:53,

Odnaleziony w godzinę od zgłoszenia zaginięcia

Choroba, problemy rodzinne czy nieszczęśliwe wypadki, to główne powody sytuacji związanych z zaginięciami. W takich sytuacjach bardzo istotny jest czas. Szybko zgłoszone zaginięcie jest w wielu przypadkach kluczem do skutecznych poszukiwań. Tak też było przedwczoraj, gdzie w godzinę od zgłoszenia zaginięcia służby ratunkowe odnalazły 60-latka z Sannik. Mężczyzna został przekazany pod opiekę służb medycznych.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 13
Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy

W środę po godz. 17:00 do policjantów z Posterunku Policji w Sannikach zgłosiła się kobieta, informując, że jej ojciec wyszedł z domu około godz. 10:00 i do chwili obecnej nie powrócił. Rodzina początkowo prowadziła poszukiwania na własną rękę, a gdy one nie pomogły dopiero powiadomili policjantów. Mundurowi od razu rozpoczęli czynności poszukiwawcze, gdyż takie zgłoszenia są traktowane w sposób priorytetowy przez stróżów prawa.

Natychmiast uruchomiono wszystkie dostępne formy pracy i zaangażowano ogromne siły. Policjanci sprawdzali każdą możliwość i informację. Do poszukiwań równie szybko włączyli się druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Sanniki. Po kilkudziesięciu minutach w Mocarzewie, jeden z zastępów zauważył idącego drogą mężczyznę. Był nim 60-letni zaginiony mieszkaniec Sannik. Zaraz po odnalezieniu trafił pod opiekę lekarzy.

Jeśli nie możemy się skontaktować z naszym bliskim, nie wrócił on do domu o umówionej porze, nikt ze znajomych, rodziny czy współpracowników nie miał z nim kontaktu, obdzwoniliśmy ich i sprawdziliśmy miejsca, gdzie mógłby przebywać, pierwszym formalnym krokiem jest skontaktowanie się z policją. To pierwsza rzecz, o której często nie wiedzą bliscy zaginionych osób. W przypadku, gdy istnieje przypuszczenie, że krewnemu lub znajomemu mogło przydarzyć się coś złego, warto działać od razu.

Zwracamy uwagę, że w sytuacji, w której podejrzewamy, że bliska nam osoba mogła zaginąć, powinno być to natychmiast zgłoszone na policję. Nie trzeba czekać 24 czy 48 godzin, aby to zrobić.

Tematy: Zaginiony Sanniki

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie