Popularny: 800 odsłonInformacje13 stycznia 2018, 17:45,

Animal Ghost podsumowuje rok 2017. Te liczby robią wrażenie

Animal Ghost podsumowuje rok 2017. Te liczby robią wrażenie


Kochani, zapewne widzieliście nasze podsumowanie dotyczące ilości zwierząt, którym udało nam się pomóc. W 2017 roku pomogliśmy 272 zwierzakom, z czego 198 to zwierzęta, które trafiły pod naszą opiekę.Wszystkie zostały wyleczone, odrobaczone, wysterylizowane i wyadoptowane. Te liczby robią ogromne wrażenie, jednak bez Waszego wsparcia nigdy byśmy tyle nie osiągnęli. Pora na podsumowanie naszej działalności pod względem finansowym, a finansowo właśnie, nasza sytuacja wcale dobrze nie wygląda.

Zrobiliście bardzo wiele! Od początku istnienia naszego konta, czyli od 30.06.2017 do dzisiaj wpłynęło 9797,66 zł!!!

To ogromna suma, za którą serdecznie dziękujemy. Dziękujemy za KAŻDĄ wpłatę. Każda złotówka przyczyniła się do uratowania jakiegoś życia. Niestety wydatki fundacji przekroczyły tą sumę, co spowodowało, że mamy długi w lecznicach. Nasze faktury opiewają na 10425,47, a nie wszystkie jeszcze mamy odebrane. Chcielibyśmy jednak pokazać Wam na co wydaliśmy tak znaczącą sumę pieniędzy. Na usługi weterynaryjne wydaliśmy 7055,76 zł.

Spora suma została wydana na jedzenie, karmę dedykowaną poszczególnym zwierzakom i na mleko dla szczeniaków i kociaków: 2202,86zł. Na akcesoria typu piasek dla kotów, obroże, adresówki, podkłady i inne wydaliśmy, 1166,85zł. Prowadzenie konta to dotychczasowy koszt 183,60 zł. Oczywiście to nie wszystkie koszty, bo nie liczymy tutaj wsparcia jakie dają nam niektóre domy tymczasowe, które same utrzymują zwierzaki, paliwa jakie wydajemy na ciągłe dojazdy, czy smakołyków lub innych „rozpieszczaczy” jakie sami kupujemy podopiecznym, aby umilić im czas.

Nie czujemy się na siłach w kalkulowaniu tego wszystkiego, więc nasze wszystkie finanse powierzyliśmy profesjonalistom z biura rachunkowego.

Mamy to szczęście, że współpracują z nami naprawdę wspaniałe przychodnie weterynaryjne, które nie dość, że dają nam spore upusty, pomagają o każdej porze dnia i nocy, to nie domagają się od nas zapłaty "od ręki". Jednak musimy się rozliczyć i musimy działać dalej.

W związku z tym znów prosimy Was o pomoc finansową.

Nie raz pokazaliście nam, że możemy na Was liczyć.

Bardzo pomagają nam szkoły, przedszkola, sklepy, osoby prywatne i to nie tylko z naszego rejonu. W niesienie pomocy zwierzętom włączyli się min: Gostynin: SP1, SP3, SP5, LO im. T. Kościuszki, Przedszkole nr2, Akademia Przedszkolaka, Przedszkole nr.4. SP w Zwoleniu, SP w Solcu, SP w Sierakówku, SP w Sokołowie, SP w Lesznie, ZSO w Pacynie, SP w Lucieniu, Przedszkole "Kolorowy Świat" w Bielawkach, Niepubliczny Żłobek w Bielawkach, Przedszkole w Szczawinie, SP w Łaniętach, SP w Białotarsku, Publiczna Katolicka SP w Kutnie, Przedszkole Miejskie Calineczka w Kutnie Kaufland Gostynin, Majster Gostynin, Pani Magda, Pani Anita, Pani Dona, Pan Kamil i Pani Ola, Pani Malwina... Oraz wiele, wiele innych

Nasza fundacja rozwija się w błyskawicznym tempie. Ostatnio byliśmy na spotkaniu w Urzędzie Miasta. Zostaliśmy zaproszeni, bo Miasto chce abyśmy wzięli czynny udział w tworzeniu programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt. Urząd Gminy w końcu podejmuje z nami rozmowy na temat wyboru schroniska dla bezdomnych zwierząt. Z obydwoma Urzędami podjęliśmy dialog. Dzieje sie dobrze. Małymi krokami pokonujemy wielkie mile. Ilość bezdomnych zwierząt oraz psów wywiezionych do schroniska z naszego rejonu bardzo szybko maleje. Aby tak dalej się działo musimy prosić Was o wsparcie.

Fundacja dla zwierząt Animal G(h)ost

45 2490 0005 0000 4500 5267 7358

Tytułem: darowizna na cele statutowe

autor/źródło: Animal Ghost

Napisz komentarz

Komentarze

Zaremba Stanisław, 13 stycznia 2018
Pani Małgorzato na p. ręce jako szefowej Animal Ghost składam wyrazy szacunku i podziwu za włożoną pracę związaną z ochroną zwierząt. Nie do pojęcia jest, że w takim filigranowym ciele bije tak ogromnie dobre serce. Zawsze widzę p.sympatyczną, o łagodnym uśmiechu, pogodną. Zawsze ma p. czas i jest chętna do pomocy /nie dotycz to wszystkich/. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego, oby ten rok był lepszy od poprzedniego. Powodzenia.
Dodaj ogłoszenie