Popularny: 1200 odsłonInformacje4 września 2019, 10:08,

Art Energy - podziękowania

Art Energy - podziękowania [VIDEO]

Agnieszka i Michał Bartosiak podsumowują jubileuszowy V festiwal Art Energy

Już po piątej edycji Festiwalu Art Energy! Naprawdę trudno nam uwierzyć, że te trzy dni wypełnione magicznymi doznaniami skończyły się tak szybko. Wspaniale, że nawet pogoda była naszym sprzymierzeńcem i mogliśmy bez obaw i przeszkód realizować program artystyczny na powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody i wyjątkowym zamkowym otoczeniu.Kolejny raz chcemy podziękować występującym Artystom, którzy zabrali wielu w energetyczną podróż, uruchomili nieznane dotąd pokłady humoru czy wręcz przeciwnie zagrali na strunach liryzmu i nostalgii. Słuchacze mieli możliwość doznać ekstremalnych wrażeń wsłuchując się w głęboki głos Magdaleny Tomaszewskiej odtwarzającej postać Miry Zimińskiej ale też spróbować „mrożącego krew w żyłach” zjazdu tyrolskiego nad fosą zamkową, czy też „zanurzając” się w wibrujące, relaksacyjne dźwięki hang drum lub „zaśmiewając do łez” podczas widowiskowego fireshow prezentowanego przez Fundację Sztukmistrze. Te i wiele innych atrakcji stworzyły niesamowitą aurę tegorocznego Festiwalu.

Oczywiście nic nie byłoby możliwe gdyby nie fundusze przeznaczone na realizację Festiwalu, jego oprawę i promocję pochodzące z Urzędu Miasta Gostynina, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego i prywatnych sponsorów.

Przede wszystkim zaś Wy droga publiczność gostynińska, przybywająca tłumnie na wszystkie wydarzenia festiwalowe i żywo reagująca na wszelkie propozycje muzyczno-teatralne, Wy stworzyliście klimat radości, bliskości i życzliwości. Czuliśmy podczas festiwalowych dni, że to było prawdziwe artystyczne święto Gostynina. Z reakcji i komentarzy odwiedzających nas mieszkańców wnioskujemy, że odczuwali to samo.

Cieszymy się, że piąty jubileusz mogliśmy świętować wspólnie z Wami i życzymy wszystkim, którzy są blisko Festiwalu czy to od pięciu lat czy od ostatniej edycji aby wytworzoną w ogromnych dawkach festiwalową artystyczną energię zabrali ze sobą, dzielili się z bliskimi i zachowali na przyszły rok, do kolejnego Art Energy.

Agnieszka i Michał Bartosiak

 

autor/źródło: Agnieszka i Michał Bartosiak

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

M.J., 5 września 2019
Brawo! Jesteście Państwo Wielcy. Energii na kolejne lata.
Dodaj ogłoszenie