900 odsłon Informacje 13 grudnia 2017, 19:08,

Awans tenisistów SP 3 / G2 do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W środę, 13 grudnia 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie rozegrano Rejonowe Zawody Szkolne Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców (rocznik 2002 i mł.).



Awans na Igrzyska Młodzieży Szkolnej uzyskały obie drużyny, zarówno chłopców, jak i dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 3/ Gimnazjum nr 2 w Gostyninie pod kierunkiem trenera Arkadiusza Rutowskiego.

WYNIKI CHŁOPCY (awans 2 najlepsze zespoły):

1. SP / Gimnazjum Zawidz Kościelny

2. SP 3 / Gimnazjum nr 2 Gostynin (Patryk Szpejnowski, Adrian Przybyła, Kacper Farys)

3. SP nr 20 Płock

4. Gimnazjum Bodzanów

DZIEWCZĘTA (awans 2 najlepsze zespoły):

1. SP nr 20 Płock

2. SP 3 / Gimnazjum nr 2 Gostynin (Maja Pawłowska, Małgorzata Miścierewicz, Maja Rozkosz)

3. Gimnazjum Bodzanów

4. Gimnazjum Susk

 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Rodzic 22 letniego absolwenta., 18 grudnia 2017
Panie Arku gratuluję to pana zasługa podziwiam i życzę wielu jeszcze sukcesów. BRAWO
Dodaj ogłoszenie