Awans tenisistów SP 3 / G2 do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
W środę, 13 grudnia 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie rozegrano Rejonowe Zawody Szkolne Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców (rocznik 2002 i mł.).
Awans na Igrzyska Młodzieży Szkolnej uzyskały obie drużyny, zarówno chłopców, jak i dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 3/ Gimnazjum nr 2 w Gostyninie pod kierunkiem trenera Arkadiusza Rutowskiego.
WYNIKI CHŁOPCY (awans 2 najlepsze zespoły):
1. SP / Gimnazjum Zawidz Kościelny
2. SP 3 / Gimnazjum nr 2 Gostynin (Patryk Szpejnowski, Adrian Przybyła, Kacper Farys)
3. SP nr 20 Płock
4. Gimnazjum Bodzanów
DZIEWCZĘTA (awans 2 najlepsze zespoły):
1. SP nr 20 Płock
2. SP 3 / Gimnazjum nr 2 Gostynin (Maja Pawłowska, Małgorzata Miścierewicz, Maja Rozkosz)
3. Gimnazjum Bodzanów
4. Gimnazjum Susk
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj komentarz
Komentarze
Rodzic 22 letniego absolwenta., 18 grudnia 2017
Panie Arku gratuluję to pana zasługa podziwiam i życzę
wielu jeszcze sukcesów. BRAWO
Nowe ogłoszenia