Popularny: 2200 odsłonInformacje17 marca, 16:36,

Awaria w gostynińskiej wieży ciśnień

Awaria w gostynińskiej wieży ciśnień

Klub satyryczny Balon na Hel proponuje następną porcję humoru

W centrum spa i fitnessu Tower Gym znajdującym się w gostynińskiej wieży ciśnień miała miejsce tej zimy awaria. Jak widać na załączonym zdjęciu, na najwyższym piętrze, gdzie znajdują się łaźnie i sauny, ulatniała się przez rozszczelniony dach para.Do rozszczelnienia doszło kiedy korzystający z sauny John Rambo wystrzelił niechcący z kuszy w sufit. Spowodowało to drastyczne obniżenie temperatury w strefie spa i wymusiło konieczność natychmiastowej ewakuacji amatorów gorącej pary na poziom drugi, gdzie znajduje się sala akupunktury z igieł sosnowych.

Na szczęście awaria nie wpłynęła na działalność siłowni na poziomie trzecim. Korzystające z niej osoby mogły dalej bez zakłóceń dźwigać styropianowe ciężarki i kontynuować jogging na bieżni napędzanej korbą przez niezawodną obsługę.

Właściciel centrum, prężny biznesman, pan Daniel, przebywający wtedy na urlopie w jednej ze swoich licznych rezydencji, powiedział w wywiadzie dla portalu "Życie jak w Madrycie", że awaria nie wpłynie na działalność centrum. Jak się okazało, słowa dotrzymał. Poszycie dachu zostało szybko naprawione, a jedyną niedogodnością pozostało zamurowane od wielu lat wejście do wieży.

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Genowefa, 8 kwietnia
Ciśnienie,to dzisiaj wielbicielom krystusa na łeb wali.Na naszej wsi powiadają,że proboszcz,to na starej miotle jeszcze lata.
Dodaj ogłoszenie